7 מיטות מומלצות למכוני ספא

מנהלים מכון ספא? מחפשים מיטות מומלצות לטיפולים?

טיפולי ספא כוללים בין היתר עיסויים מסוגים שונים, טיפולים טבעיים וסאונה כאשר את הטיפולים מבצעים על סוגים שונים של מיטות. כאן במאמר הבא אנחנו נספק לכם מידע על 7 מיטות מומלצות למכוני ספא המביאות איתן את שיא הטכנולוגיה והנדסת אנוש לטיפולי רפואה טבעית. המיטות מגיעות עם ריפוד איכותי ונוח למגע אשר מספק תמיכה מלאה לגוף המטופלים שלכם. ניתן למצוא בין סוגי המיטות המומלצות גם מיטות מתקפלות המספקות מענה לטיפולי ספא המתבצעים בחללים שונים במכון הספא שלכם, עם אפשרות לגמישות במיקום החלל בו יתבצע כל טיפול.

אילו סוגי מיטות למכונות ספא מומלצים עבורכם?

סוגים של מיטות למכונות ספא מתחלקים בין מיטות עם מנגנון חשמלי לבין מיטות עם מנגנון מכני ידני. ישנם 2 סוגים של מיטות חשמליות כאשר סוג אחד מורכב מ-3 חלקים והשני מ-2 חלקים. מיטה עם מנגנון חשמלי הבנויה עם 2 חלקים היכולה להתאים למגוון רחב של טיפולים בספא, כגון רייקי, הילינג, שיאצו, דיקור סיני ועיסויים מכל הסוגים. המיטה הבנויה ממבנה של 3 חלקים, מתאימה גם לטיפולים קוסמטיים הדורשים ישיבה של המטופל, או לעיסויים ברגליים ובראש המתבצעים בזמן ישיבה. 2 הסוגים פועלים עם מנגנון המחובר לשלט רחוק ומערכת גלגלים איכותית לניוד מלא לכל חלל במכון הספא שלכם.

מיטות טיפולים מתקפלות לטיפולים בבית

אם מכון הספא שלכם מספק גם טיפולים עד הבית ללקוחות, יש לכם אפשרות לקנות מיטות מתקפלות איכותיות העשויות מחומרי גלם קלי משקל לנשיאה נוחה לכל מקום. המיטות המתקפלות מגיעות עם משענת ראש מתכווננת ופתח לנשימה לעיסויים וטיפולים ברפואה משלימה דהמתבצעים על הבטן. ישנן תופסות אשר אפשר לחבר למיטות מתקפלות מתקדמות יותר על מנת לספק למטופל נוחות מירבית בזמן הטיפול. הקיפול של המיטה מתבצע בקלות ובמהירות, יתרון משמעותי המאפשר לבצע מספר טיפולים ביום אחד במעבר בין מטופל למטופל.

7 מיטות מומלצות למכוני ספא מחברה מקצועית

לבחירת אחת מ- 7 מיטות מומלצות למכוני ספא, כנסו עכשיו לקטלוג המוצרים באתר ובחרו את מיטת הטיפולים המתאימה ביותר למכון שלכם. חברת קפל קל מזמינה אתכם להכיר את מיטות טיפולי הספא הטובות ביותר בישראל המיוצרות במפעל כחול לבן הממוקם בעיר יבנה, המספק שירות למאות מכוני ספא ברחבי הארץ.