ציוד לקוסמטיקאיות

למיטת טיפולים תפקיד חשוד מאוד בהצלחה של בתי עסק המתמחים בטיפולים אסתטיקה וספא. הצורך לאפשר חווית לקוח טובה שתבדל את העסק הוא המניע העיקרי בבחירת ציוד ובכלל זה מיטת טיפולים. שביעות רצונם של לקוחות שונים המגיעים לבצעם, ללא ספק שמור לאיכותו ולמראהו של ציוד קוסמטיקה המצוי במקום. בין היתר, ציוד קוסמטיקה כולל מיטת טיפולים לקוסמטיקה, כיסאות פדיקור, דרגשים, עגלות טיפולים, פרגודים ועוד. מתאים לשימוש בשלל תעשיות כגון: אסתטיקה רפואית, רפואה משלימה, מעסים ועוד.
צור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

שאלות נפוצות

  • למה נועד ציוד מסוג זה?
  • מה נכלל בציוד קוסמטיקה?
  • כיצד אוכל לדעת מהם המאפיינים של מוצרים אלו?
תשובה:

מרכזים רפואיים אשר מציעים טיפולי אסתטיקה שונים כמו טיפולי גוף ופנים וטיפולים רפואיים, משתמשים בציוד זה לטובת ביצוע טיפולים אלו או התאוששות/המתנה לאחריהם, כך שהאיכות והמראה של ציוד זה משפיע משמעותית על איכות הטיפול כמו גן על שביעות רצונם של המטופלים.

תשובה:

מיטות טיפולים מסוגים רבים הכוללות מיטות אסתטיקה, מיטות בדיקה, מיטות קוסמטיקה, כיסאות פדיקור, דרגשים, עגלות טיפולים, פרגודים, מעמדים לידיים ולרגליים ועוד. כמו כן, ישנו ציוד ספא הכולל מיטות עיסוי, עגלות תכשירים, מגבות ועוד.

תשובה:

ליד כל מוצר באתר רשומים מגוון נתונים לגבי המוצר כולל גודלו בצורה מפורטת (נתוני אורך ורוחב פרטניים, למוצרים הרלבנטיים), הרכבו (עץ/מתכת) ומבחינת הריפוד העוטף אותו וצבעו, אמצעי הפעלתו (שלט, התאמת המוצר לשימוש ספציפי) ויכולות המוצר לצורך הטיפולים השונים. כמו כן, בחלק מהמוצרים מופיעים סרטוני וידאו המדגימים את פעולת המוצר.

בין לקוחותינו

קופת חולים כללית

כללית אסתטיקה

מכבי שירותי בריאות

בי"ח "אסותא"

בית חולים לוינשטיין

משרד הבריאות

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים לאומית

ישרוטל

חמי געש

אקים

הולידי אין

המוסד לביטוח לאומי

אמריקן לייזר

תל השומר

רונית רפאל

פרופורציה

Care

משרד הבטחון

שערי צדק