ציוד פיזיותרפיה

לציוד פיזיותרפיה תפקיד חשוב בהצלחת הטיפול למטופלים אשר מתקשים לבצע תנועות שונות ובסיסיות, לרוב לאחר תאונות או ניתוחים אשר פוגעים ביכולת התנועה הבסיסית של אדם. בין השאר כולל ציוד פיזיותרפיה למכירה, ציוד פיזיותרפיה משקולות, כריות טיפולים, מיטות טיפולים מסוגים שונים, הליכונים, כיסאות גלגלים ועוד. הציוד שאנו מציעים עומד בכל התקנים המחמירים, מיותר בישראל , נוח לתפעול, מסייע למטפל והכי חשוב, יציב ועמיד לאורך זמן לבטיחות המטופלים
צור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

בין לקוחותינו

קופת חולים כללית

כללית אסתטיקה

מכבי שירותי בריאות

בי"ח "אסותא"

בית חולים לוינשטיין

משרד הבריאות

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים לאומית

ישרוטל

חמי געש

אקים

הולידי אין

המוסד לביטוח לאומי

אמריקן לייזר

תל השומר

רונית רפאל

פרופורציה

Care

משרד הבטחון

שערי צדק

הטיפים שלנו

שיטות – השיטות לביצוע פיזיותרפיה יעילה ומוצלחת הן מגוונות ורבות וכוללות טכניקות שונות שמבוצעות הן על ידי הפיזיותרפיסטים והן על ידי מטופליהם,  בין היתר באמצעות ציוד פיזיותרפיה מקצועי בו נעזרים אלו האחרונים לצורך ביצוע תנועות מסוימות בהצלחה או למען הגמשת השרירים ואיברי גוף נוספים.

רב שימושי – השתדלו לבחור ציוד אשר יתאים לטיפול במגוון רחב של פציעות, תוך שימת דגש על הפציעות השכיחות ביותר.

התאמה לקליניקה – חלק נכבד מהמוצרים מגיע על פי הזמנה אישית. נצלו זאת כדי להתאים את רוחבם וגובהם של המוצרים לחלל הקליניקה שלכם, כך תשדרו מראה יוקרתי ונקי.

משקל וכוח – בררו אודות המשקל והכוח אשר כל מכשיר יכול לעמוד בו. ציוד זול יכול לגרום בטווח הארוך לפציעות נוספות.

שאלות נפוצות

כן. קיימות מיטות העמדה מיוחדות לילדים. בנוסף ניתן להזמין את כל הציוד על פי מידה.
מרבית המוצרים, דוגמת השרפרף, המתקן למקלות, כמו גם המתקן לכדורים, מגיעים עם גלגלים כך שניתן לשנע אותם בקלות ממקום למקום. למתקנים שלהם אין גלגלים, ניתן להוסיף במרבית המקרים גלגלים.
בהחלט לצד הפעילות המקצועית שלנו עם קליניקות ובתי חולים, אנו מספקים ציוד לאולמות התעמלות ולחוגי ספורט בבתי ספר.
אנו מספקים משקלות משני סוגים- משקולות מתכת ומשקולות חול. כאשר ניתן לרכוש משקולות בטווחים שבין 0.5 קילו ועד 3.0 קילו, כל זאת כדי לעמוד בצרכים האינדיבידואלים של כל פציינט שלכם.