ציוד לרפואה משלימה

בעלים של קליניקה לרפואה משלימה? זקוקים לציוד מקצועי?

ציוד לרפואה משלימה כולל בין היתר מיטות וכורסאות טיפול המותאמות לשיטות טיפול שונות. אם אתם מטפלים ברפואה משלימה או מנהלים קליניקה לרפואה משלימה בקופת חולים או מרכז רפואי, יש לכם אפשרות להזמין את כל המיטות והכורסאות הנדרשות לכם לטיפול במקום אחד מקצועי. ניתן למצוא מיטות טיפוליוות למגוון רחב של שימושים אם מפרט טכני עשיר הכולל הפעלה חשמלית או ידנית של המיטה והתאמת המיטה לסוג הטיפול המתבצע בקליניקה שלכם. היום ניתן למצוא גם מיטות לרפואה משלימה חשמליות הפועלות על שלט עם אפשרות להוציא כל מעקה במיטה על מנת לספק את הטיפול הנדרש לכל לקוח.

חנות ציוד ואביזרים למטפלים

בכדי שתוכלו להעניק את הטיפול האופטימלי עבור כל מטופל שלכם, אתם צריכים אביזרים התואמים את שיטות הטיפול שלכם בקליניקה. באמצעות כריות טיפולים ואוכפים ניידים, תוכלו לספק מגוון רחב של טיפולים ברפואה טבעית ורפואה משלימה ואם אתם עוסקים בטיפולים שיקומיים כמו טיפולי פיזיותרפיה, יש לכם מגוון עצום של אביזרים וציוד המוצע לכם כאן באתר ותואם לכל סוגי הטיפולים השיקומיים המתקיימים בבית או במרכזי פיזיותרפיה. בין הסוגים השונים של האביזרים לטיפולי פיזיותרפיה, אפשר למצוא מדרגות שיקומיות עם מבנה של 180 מעלות ומקבילים מתכווננים המשמשים בעיקר לשיקום מתאונות, נפילות ואירועים מוחיים.

אספקת ציוד למטפלים מוסדיים ופרטיים

קליניקה מקצועית ומרכזים טיפוליים מוסדיים המעניקים טיפולי למאות מטופלים בכל שנה, זקוקים לאספקת ציוד קבועה על מנת לתחזק את המקום בצורה מושלמת. ציוד ואביזרים שחוקים ובלויים צריכים חידוש כל תקופה כחלק מהתחזוקה השוטפת של הקליניקה שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות התקשרות עם ספק קבוע אשר מייצר את כל האביזרים והציוד הנדרשים לכם בהתאמה אישית. השירות שלכם לכל מטופל תלוי גם באיכות הציוד, המיטות והכורסאות המוצעות לו ולכן חשוב שתהיה לכם כתובת קבועה להזמנת כל המוצרים הנדרשים לכם.

הזמנת ציוד לרפואה משלימה

ציוד לרפואה משלימה מזמינים רק מכתובת אחת – חברת קפל קל המובילה בתחום כבר למעלה מ-32 שנה! החברה מחזיקה במפעל ייצור מהמתקדמים בישראל המייצר מגוון רחב של מיטות וכורסאות רפואיות וציוד משלים לכל סוגי הטיפולים ברפואה משלימה. התקשרו עכשיו לצוות החברה והזמינו את המוצרים הנדרשים לכם המופיעים בקטלוג המקצועי באתר.