הפיזיו שבתרפיה – פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הוא אולי המוכר ביותר מבין מקצועות הרפואה המשלימה. המקצוע הזה הוא לא בדיוק רפואה משלימה ואולי אפילו מרכז בתוכו את כל תחומי הרפואות המשלימות למקצוע אחד שמטפל בנו הסובלים מכל צרה רפואית כמעט שניתן לחשוב עליה בתחום השלד, העצבים, כלי הדם, הגידים, מערכת השרירים וכו..

פיזיותרפיסט מסייע בטיפול בחולים בכל שלבי הריפוי, החל מאבחון ראשוני דרך שלבי ההחלמה והמניעה. פיזיותרפיה עשויה להיות אפשרות עצמאית, או שהיא עשויה לתמוך בטיפולים אחרים.

מי לא עבר תחת ידיה האמונות של הפיזיותרפיסטית או הפיזיותרפיסט בשלב כזה או אחר של חייו. אחרי תאונה, אולי נקרע הגיד, אולי החלפתם ברך, אולי נתפס הגב אם אתם תחת קטגוריות אלו ועוד, מייד תשלחו למכון הפיזיותרפיה הקרוב. 

חלק מהמטופלים מופנים לפיזיותרפיסט על ידי הרופא שלהם, אך אחרים פונים לטיפול בעצמם.

בכל דרך בה המטופל מגיע לפיזיותרפיסט, הם יכולים לצפות:

  • לעבור בדיקה והערכה גופנית, כולל היסטוריה בריאותית ונהלי בדיקות מסוימים, כולל הערכת יציבה, תנועה וגמישות, וכן של תנועת שרירים ומפרקים וביצועים
  • קבל אבחנה קלינית, פרוגנוזה, תוכנית טיפול ויעדים לטווח הקצר והארוך
  • קבל טיפול ופיזיותרפיה בהתערבות על סמך הערכתו ואבחונו של המטפל
  • קבל המלצות לניהול עצמי

לעתים קרובות מטופלים מתאמנים עם פיזיותרפיסט בתרגילים שהם יכולים לעשות בבית, כדי לעזור להם לתפקד בצורה יעילה יותר.

קפלקל כבר מעל שלושה עשורים מייצרת ומשווקת ציוד לפיזיותרפיסטים ובתוך אותה הגדרה של ציוד לפיזיותרפיסט או ציוד לפיזיותרפיסטים נמצאות מיטות הטיפולים.

החברה מתמחה בתכנון וייצור של מיטות מתקדמות ביותר לכל אותם תחומים ודיסציפלינות ובניהן כאמור מיטות לפיזיותרפיסט וכמובן לפיזיותרפיסטית שחייבים באמת לעבוד עם מיטות נוחות ביותר אחרת הם עצמם, לאחר זמן קצר מאד יידרשו לטיפול בעצמם. 

אבל אותו ציוד לפיזיותרפיסט או ציוד לפיזיותרפיסטים כולל לא רק מיטות אלא כל מיני אביזרים משלימים שהם והן משתמשים בהם במהלך הטיפולים כגון, מקבילים, כיסאות מיוחדים, מדרגות, סולמות, כריות טיפולים ועוד. 

אז לסיכום, במידה ואתם נדרשים לרכש של ציוד לפיזיותרפיסט או למכון הפיזיותרפיה, פנו לחברת קפלקל. חברה כחול לבן שתספק לכם את כל מה שדרוש לכם ברמה הגבוהה ביותר. כנסו לאתר החברה, התרשמו ממנה והזמינו. 

מתייעצים אונליין עם המומחים של קפל קל

לשיחת ייעוץ בוואצאפ לחץ כאן