כי זה פרקטי לכירופרקט

הכירופרקטיקה זוכה בעשורים האחרונים ליותר קבלה בקרב הרפואה הקונבנציונלית. 

הטיפול מתרכז כירופרקטיקה מיוונית (כירו=ידיים, פרקטיקה=ביצוע). סוג של טיפול אלטרנטיבי המתרכז בעמוד השדרה והגב, ורלוונטי כמעט לכל אחד ואחת מאתנו.

מדובר באבחון, טיפול ומניעה במערכת העצבית המגיעים מעולם הפיזיותרפיה והרפואה המשלימה.

מניפולציה של כירופרקטיקה היא הפעלת לחץ על עמוד השדרה של האדם או על חלקים אחרים בגופו על ידי רופא כירופרקטיקה מוסמך, או כירופרקטור. לחץ זה מאפשר לכירופרקטור להתאים ולתקן את היישור.

לכירופרקט נדרש לבצע מניפולציות מיוחדות במערכת השרירים. ולכן, איכות המיטה או מיטות לכירופרקטים, היא כאמור קריטית לאיכות הטיפול ולבריאותו הפיזית של המטפל עצמו. מיטות לכירופרקטים חייבות להיות נוחות להרמה, לכיוון ולשליטה. הן חייבות לאפשר למטפל לשמור על תנוחת גוף נוחה כל זמן הטיפול ולאפשר לו או לה עבודה נוחה במשך שעות. מי יותר מכירופרקט יכול להעריך זאת. גם הוא צריך לשמור על בריאות הגב שלו לאורך שנות עבודה רבות. 

מיטת הטיפולים של קפל קל מדגם TRE-546 מיטת מתיחה חשמלית 4 חלקים היא המיטה המומלצת ביותר למטפלים בתחום הכירופרקטיקה.

קפל קל עוסקת כבר שנים בפיתוח מקומי וייצור מקומי של ציוד לכירופרקטים כמו גם למגוון גדול מאד של תחומים שנוגעים ישירות מיטות הטיפולים של קפל קל ומתמקדת בעיקר בתחום הנוחות והבריאות דווקא של המטפל עצמו. לכן ניתן להגיד שציוד לכירופרקטיקה או ציוד לכירופרקט או כירופרקטית הוא בעצם המיטה עצמה ועוד כמה עזרים נוספים שעוזרים לטיפול. 

איכות המיטה או מיטות לכירופרקטים, היא כאמור קריטית לאיכות הטיפול ולבריאותו הפיזית של המטפל עצמו. מיטות לכירופרקטים חייבות להיות נוחות להרמה, לכיוון ולשליטה. הן חייבות לאפשר למטפל לשמור על תנוחת גוף נוחה כל זמן הטיפול ולאפשר לו או לה עבודה נוחה במשך שעות. מי יותר מכירופרקט יכול להעריך זאת. גם הוא צריך לשמור על בריאות הגב שלו לאורך שנות עבודה רבות. 

לסיכום, ציוד לכירופרקטים מזמינים בחברת קפלקל. צרו קשר, היכנסו לאתר החברה, הכירו אותה לעומק והזמינו את המיטה המושלמת. 

מתייעצים אונליין עם המומחים של קפל קל

לשיחת ייעוץ בוואצאפ לחץ כאן