ציוד וטרינרי

מיטה ווטרינרית הינה החלק החשוב ביותר בכל מרפאה ווטרינרית. מיטה ווטרינרית איכותית מאפשרת אבחון וטיפול מקצועי בשלל בעיות רפואיות, ולמגוון עשיר של בעלי חיים. יציבות, קלות הפעלה ואפשרות כיוון למגוון רחב של זוויות - יאפשרו לכם לשלוט במיטה בצורה אופטימלית ולהגיש את העזרה הרפואית הנדרשת, באופן הטוב ביותר. מיטות וטרינריות בחברת קפלקל מגיעות עם מגוון אפשרויות, היכנסו לפרטים נוספים.

מה דרוש?

המוצר החשוב ביותר במרפאתו של כל רופא וטרינרי הנו שולחן פעולות חשמלי לווטרינריה.  שולחן פעולות זה ישמש את הרופא הווטרינר הן בבדיקות שגרתיות והן בביצוע הליכים מורכבים יותר, כדוגמת ניתוחים.

השולחן מתכוונן מבחינת גובהו בקלות באמצעות שלט רגל, וניתן להטיה ידנית גם במנגנון מכאני.

ניתן לחבר לשולחן הפעולות מוט לתליית אינפוזיה וווים לקשירה, לתלות עליו דלי ולהניח עליו אביזרים נשלפים משני צדיו.

קיימת אפשרות לנייד את השולחן בקלות באמצעות מערכת גלגלים איכותית, וכמובן לנעול אותם בעת הצורך לטובת יציבות מרבית.

הטיפים שלנו

  • התאימו את מידות השולחן לגודלה של הקליניקה ולצרכים האישיים שלכם ושל המטופלים ההולכים על ארבע: במידה והקליניקה שלכם מצומצמת בשטחה, מוטב לכם ללכת על שולחן במידות 60/120 ס"מ, אך אם יש לכם יותר מקום, ייתכן ודגם גדול יותר, במידות 60/140 ס"מ יהיה לכם יותר נוח.
  • אם אתם מבצעים גם ניתוחים ווטרינריים אל תוותרו על מוט לאינפוזיה: זה יחסוך לכם המון טרחה אחר כך, וייעל את הטיפול בבעלי החיים לאחר ההליכים הכירורגיים ובמהלכם.
  • תוספת להתקן ולקערת נירוסטה ישפרו וייעלו את הטיפול בחיות: בייחוד במצבים בהם בעלי החיים עברו ניתוח או הליך כירורגי ואינם מסוגלים לרדת משולחן הפעולות. בנוסף, עצם היותה של הקערה מחוברת לשולחן תמנע מבעלי החיים להפיל אותה שוב ושוב.

מדוע לרכוש את מוצריה של חברת קפל קל?

רכישת מוצריה של חברת קפל קל היא בחירה צרכנית מושכלת, הטומנת בחובה יתרונות רבי ערך עבורכם:

  • אחריות ומוניטין: חברת קפל קל היא המובילה בארץ בתחום הציוד הרפואי, ומהווה יצרנית ומשווקת ידועה ובעלת מוניטין, שמוכרת, בין היתר, כספק מאושר של משרד הביטחון, משרד הבריאות, המוסד לביטוח לאומי, קופות ובתי החולים, כך שיש לכם על מי לסמוך.
  • הדרכה ותמיכה: אצלנו לא מסתפקים במכירת הציוד הווטרינרי, אלא מלווים אתכם לכל אורך הדרך, ומעניקים הדרכה מקצועית ותמיכה טכני בכל עת, באדיבות ובזמינות מלאה.

איכות המוצרים: כל מוצרינו, לרבות שולחן הפעולות החשמלי לווטרינריה, מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך בקרת איכות מחמירה והקפדה על גימור וייצור מעולים.