עשרה פריטים שתמצאו אצל פיזיותרפיסט

אילו פריטים תוכלו למצוא אצל כל פיזיותרפיסט?

אם סיימתם את הלימודים ואת הסטאז' שלכם בפיזיותרפיה, עכשיו הגיע הזמן לפתוח קליניקה משלכם! קליניקה פרטית דורשת השקעה רבה ובעיקר ידע לגבי הציוד הנדרש לכם לטיפולים שונים. טיפולי פיזיותרפיה, כפי שאתם יודעים, הם מגוונים מאוד ומיועדים לטפל בטווח רחב של מחלקות ומצבים רפואיים. אם אתם רוצים לדעת איזה ציוד הוא הנפוץ ביותר במכוני הפיזיותרפיה, כדאי שתכירו עשרה פריטים שתמצאו אצל פיזיותרפיסט:

1. מיטת פיזיותרפיה המהווה בסיס לרוב הטיפולים.

2. ארוניות צד רפואיים.

3. כסא מטפלים נייד.

4. מקבילים מתכווננים לשיקום.

5. כיסא אוכף נייד.

6. מדרגות שיקומיות.

7. כורסאות בדיקה וטיפול.

8. בוסו לשיווי משקל.

9. סולם שוודי להתקנה בחיבור לקיר.

10. כריות טיפול בצורת חצי עיגול.

ציוד לפיזיותרפיסט בייצור בהתאמה אישית

אם אתם מחפשים ציוד לפיזיותרפיסט אשר אינו נמצא ברשימה למעלה, תוכלו להזמין אותו דרך האתר בהזמנה אישית על פי סוג המוצר והמידות הרצויות לכם. בין המוצרים המופיעים בקטלוג האתר ניתן למצוא מיטות עיסוי איכותיות וכיסאות מתכוונים למגוון טיפולים. מלאכת הייצור של מיטות עיסוי ואביזרים נוספים לפיזיותרפיה, מתבצעת במפעל מקצועי לציוד רפואי המספק שירות למכוני פיזיותרפיה מהטובים ביותר בארץ ויכול לייצר עבורכם ציוד ואביזרים בהתאמה אישית לצרכים הטיפוליים והעסקיים שלכם.

מיטת מתיחה לגב מתקדמת וחדשנית

אחד המוצרים היעילים ביותר למכוני פיזיותרפיה, אשר לא ניתן למצוא אותו בכל חנות היא מיטת מתיחה לגב. מיטת המתיחה מאפשרת לגוף להאריך את המרווח הנמצא בין החוליות של בגב. בדרך זו, מפחיתים את הלחץ התוך דיסקי ומאפשרים החלמה יעילה יותר עבור המטופל. מכיוון שהמיטה הזו אינה קיימת בכל מקום, מומלץ לכם להחזיק אותה אצלכם ולהעניק לקליניקה שלכם יתרון משמעותי מול המתחרים האחרים באותו התחום.

עשרה פריטים שתמצאו אצל פיזיותרפיסט במחירים מעולים

רוצים לדעת יותר על עשרה פריטים שתמצאו אצל פיזיותרפיסט? מעוניינים להזמין את הפריטים אליכם למכון? זה הזמן לפנות לחברת קפל קל ולבחור את כל הציוד והאביזרים הנדרשים לטיפולים הפיזיותרפיה בקליניקה או במכון שלכם. מוצרי החברה מיוצרים במפעל מתקדם ומקצועי בעיר יבנה, המספק לכם גם אפשרות להזמנת מוצרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם.