מיטת רופא

ניתן לראות כי בעשור האחרון יותר ויותר רופאים ומטפלים שונים בוחרים לרכוש מיטת רופא, זאת על מנת להבטיח כי הטיפול יתבצע על הצד האפקטיבי, הנוח והמקצועי ביותר, ללא פשרות. מיטת רופא מבקשת לענות על הצרכים הן של המטופל והן של המטפל על הצד הטוב ביותר. למעשה, התפקיד המרכזי והמהותי ביותר של מיטת רופא הוא לתמוך במטופל במהלך בדיקה או טיפול רפואי הן במרפאה והן בבית חולים. מיטה זו נדרשת לשפר את התמיכה במטופל, את הנגישות, וכמובן את היכולת, במידת הצורך, בהעברת המטופל אל המיטה ומחוצה לה באופן הבטוח ביותר. קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה לקהל הרחב מוצרי איכות כגון מיטת רופא, מיטת עיסוי מתקפלת, מיטת קוסמטיקה, מיטת רחצה, ועוד.

 

מיטת עיסוי מתקפלת 

 

מיטת עיסוי מתקפלת הפכה להיות מבוקשת במיוחד בקרב מטפלים רבים, ובצדק. מדובר בפתרון יעיל ומתקדם אשר מאפשר לרבים להתנייד בנוחות ובקלות. מוצר זה מתאים במיוחד עבור מטפלים אשר מגיעים לבית הלקוח.

 

מיטת קוסמטיקה 

 

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מיטת קוסמטיקה, חשוב כי תשימו דגש רב על נוחות המיטה, וכמובן על הנראות שלה. מיטה איכותית תהיה עשויה מחומרי גלם עמידים ברמה גבוהה, וכמובן תתאפיין בנוחות מקסימלית ואסתטיקה. קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות.

 

מיטת רחצה 

 

מיטת רחצה נועדה לאפשר שיפור מהותי באיכות החיים של המטופל, בשגרת היום שלו הן אם היא בבית או במוסד או בית חולים. מיטה זו מעניקה נוחות, ביטחון והגנה בכל סביבה בה היא נמצאת, ולכן כיום ניתן למצוא היצע רחב של מיטות מסוג זה.