מיטת מסאז

מיטת מסאז מעניקה לגוף את הסביבה האידיאלית לשיקום מהיר, באמצעות סיוע והאצה של תהליך ריפוי טבעי, ללא ניתוחים או תרופות.  מיטת מסאז איכותית תשלב בתוכה בדרך כלל מספר שיטות טיפול שונות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, על מנת להעניק למטופל ריפוי יעיל ומהיר. ניתן לראות כי שימוש במוצר כמו מיטת מסאז  יכול לשפר באופן ניכר את תפקוד הגוף, החל מהטיפולים הראשונים. מדובר בפתרון מהפכני למגוון רחב של כאבים שונים, אשר מוביל בסופו של דבר, לשינוי חיובי באיכות החיים. קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מוצרי איכות כגון מיטת מסאז, מיטת טיפולים מתקפלת, מיטת מתיחה לגב, מיטת מתיחה  ועוד.

מיטת טיפולים מתקפלת

אנשי מקצוע רבים אשר עוסקים הן ברפואה, עיסויים, קוסמטיקה ועוד, יודעים כי אחד הדברים החשובים בכל טיפול הוא המיטה עליה המטופל שוכב. זאת בעקבות העובדה כי נוחות הינה מילת מפתח בכל טיפול יעיל ונעים. מיטת טיפולים מתקפלת יכולה לאפשר לכל מטופל להעניק את הנוחות המקסימלית הן עבורו והן עבור המטופל שלו. לכן, מומלץ לערוך סקר מקיף בתחום, ולבחור את המיטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מיטת מתיחה לגב

מיטת מתיחה לגב הינה מיטה מיוחדת אשר נועדה לטפל במגוון רחב של כאבי גב ומפרקים. מדובר למעשה במיטה אשר מותחת את הגוף לאורכו, בעזרת כוח כבידה, ובכך משחררת לחצים שמופעלים על עמוד השדרה והעצבים. מדובר בפתרון מתקדם, חכם ואפקטיבי אשר מתאים לכל מטפל אשר עוסק בתחום, וכל מטופל אשר מעוניין לשפר את איכות חייו ולהפטר מהכאבים ללא צורך בזריקות, ניתוחים ותרופות.

מיטת מתיחה 

קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מיטת מתיחה לקהל הרחב.