מיטת טיפולים חשמלית

בדומה לכיסא גלגלים חשמלי, גם מיטת טיפולים חשמלית חייבת לספק את הנוחות הגבוהה ביותר הן עבור המטפל והן עבור המטופל. מיטת טיפולים חשמלית הינה למעשה מיטה מתכווננת עם מנגנון הפעלה וגלגלים. המשמעות של כך היא האפשרות הנוחה והכה חשובה לכוון את המיטה, לשנות את נוחת השכיבה והישיבה, זאת באמצעות לחיצת כפתור. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר מטפלים בוחרים באפשרות של מיטת טיפולים חשמלית, על מנת להבטיח נוחות ואפקטיביות ברמה הגבוהה ביותר. קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה במוצרי איכות כגון מיטת טיפולים חשמלית, מיטת טיפולים, מיטת טיפולים חשמלית יד 2, מיטת טיפולים חשמלית יד שניה ועוד.

מיטת טיפולים

מיטת טיפולים איכותית יכולה להתאים למגוון רחב של תחומים שונים כמו רפואה משלימה, מכון אסתטיקה, ספא, מרכז רפואי ועוד. כמו כן, חשוב לזכור כי בעת קנייה של מיטה מסוג זה חשוב במיוחד לבחור את הדגם האיכותי ביותר אשר עשוי מחומרי גלם עמידים ואיכותיים, זאת לצד התייחסות לפונקציות חשובות כמו אפשרויות השינוע, מנגנוני הרמה, זוויות שכיבה וישיבה ועוד.

מיטת טיפולים חשמלית יד 2

שימוש במוצר כמו מיטת טיפולים חשמלית יד 2 מאפשרת למטופל, אשר חווה קושי תפקודי כזה או אחר, לתפעל את המיטה באופן מלא, זאת בעזרת המנגנון החשמלי. מדובר ביתרון משמעותי ומהותי במיוחד במקרים מסוג זה, אשר מהווה נוחות מקסימלית עבור המטופל והמטפל כאחד.

מיטת טיפולים חשמלית יד שניה

קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מיטת טיפולים חשמלית יד שניה באיכות טובה.