מיטות פיזיותרפיה

בין הכלים בהם נעזרים במקרים רבות פיזיותרפיסטים על מנת לשקם ולסייע לאנשים להחלים ממצבם ולבצע תנועות נכונות לאחר ניתוחים או תאונות אשר בה יכולת תנועתם נפגעה, ניתן למצוא מיטות פיזיותרפיה מקצועיות, אשר בהם משתמשים פיזיותרפיסטים על מנת לבצע עיסויים רפואיים או על מנת לבצע בצוותא עם המטופל תרגילים שונים. בין היתר, ניתן למצוא מיטות פיזיותרפיה מסוג טילט (מיטות העמדה), מיטות חשמליות, מיטות מתיחה ועוד.
צור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

הטיפים שלנו

התאמה לסוג הטיפול – יש לוודא שהמיטה מתאימה לטכניקה הטיפולית בה אתם משתמשים. בחרו במיטה אשר מבחינת רוחב וזווית, תהיה אופטימלית לביצוע טיפול איכותי.

מנגנון – כדאי לבחור במיטה בעזרת כמה שיותר מנגנונים חשמליים כדי לתפעל אותה בנוחות מקסימלית, בעבורכם ובעבור המטופלים שלכם.

שימושיות לאורך זמן – בחרו מיטה שתעניק לכם שקט לאורך שנים. המיטה הטיפולית היא הלב של הקליניקה, וכל בעיה במיטה תשפיע על היכולת שלכם לטפל. לכן כדאי לרכוש מיטה מיצרנים בעלי מוניטין.

שאלות נפוצות

  • למה מיועדות מיטות אלו?
  • איך יודעים איזו מיטה לבחור?
  • כיצד ניתן לשמור על ניקיון המיטה?
  • האם יש אחריות מלאה על המנגנונים החשמליים?
  • על ציפויים למזרון אתם ממליצים?
  • האם אתם מספקים גם מיטת אשפוז המאפשרות ביצוע פיזיותרפיה?
תשובה:

מיטות אלו מיועדות לשיקום חולים באמצעות ביצוע תנועות גוף תקינות, זאת לאחר פגיעות פיזיות חמורות עקב תאונות או ניתוחים. מיטות אלו מסייעות לפיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים לבצע תרגילי שיקום, עיסויים רפואיים וכד'.

תשובה:

זה תלוי בצורך הטיפולי של החולה, בדרכי הטיפול של המטפל, באופי הפגיעה הגופנית וכן בגורמים לוגיסטיים טכניים אחרים כמו גודל, מחיר וכד'). המיטות המוצעות הן מגוונות בתכונותיהן וכוללות מיטות חשמליות ומכניות, מתקפלות (ניידות) או קבועות, מיטות העמדה או מתיחה ועוד.

תשובה:

כפי שניתן לראות בתמונות ליד כל דגם של מיטה, רוב המיטות מרופדות בריפוד דמוי עור איכותי, מה שמקל משמעותית את ניקיון המיטה. כמו כן, חלק מהמיטות ניידות מה שעשוי להקל את ניקיונן באמצעות העברתן אל החוץ לטובת ניקוי יסודי יותר.

תשובה:

בהחלט. כל המיטות מיוצרות בישראל ומגיעות עם אחריות מלאה על המיטה, כמו גם על המנגנונים- המכניים והחשמליים.

תשובה:

אנו ממליצים על ציפויים אשר יהיו שילוב בין עמידות, למחיר ולכן אנו ממליצים על מזרנים בציפוי דמוי עור, אשר מאפשרים ניקוי קל ועמידות לאורך שנים.

תשובה:

בהחלט. יש ברשותנו מיטות המיועדות למטופלים זקוקים למיטה אשפוזית, אשר כוללת בתוכה גם את היתרונות המאפיינים מיטות פיזיותרפיה.

בין לקוחותינו

קופת חולים כללית

כללית אסתטיקה

מכבי שירותי בריאות

בי"ח "אסותא"

בית חולים לוינשטיין

משרד הבריאות

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים לאומית

ישרוטל

חמי געש

אקים

הולידי אין

המוסד לביטוח לאומי

אמריקן לייזר

תל השומר

רונית רפאל

פרופורציה

Care

משרד הבטחון

שערי צדק