מיטות רפואיות

ניתן לראות כי בשנים האחרונות קיים היצע הולך וגובר של מיטות רפואיות, כאשר הביקוש סביב מוצר זה גם הוא הולך וגובר. מיטות רפואיות למעשה מאפשרות הן למטופל והן למטפל את הנוחות המקסימלית לאורך כל הטיפול, מה שבהכרח משפיע אל איכות הטיפול והאפקטיביות שלו. עם זאת, בעקבות ההיצע הרב, חשוב במיוחד לבצע סקר שוק, ולבחור אך ורק במוצר אשר עונה באופן מלא על כל הצרכים שלכם, וכמובן שעשוי מחומרי גלם איכותיים ועמידים. מיטות רפואיות איכותיות הינן מתכווננות במספר פרמטרים: זווית הרגליים, הראש, שיפוע כללי, וכמובן, גובה המיטה. מדובר בקריטריונים מהותיים וחשובים במיוחד עבור המטופל, אשר פעמים רבות סובל מקושי בתפקוד. כמו כן, מיטות רפואיות מתאימות במיוחד עבור מי שהשתחרר מבית החולים ואינו חש בטוב, אז עליו להישאר במיטה לאורך זמן רב. לכן, מיטה רפואית חייבת לענות באופן מלא על כל הצרכים של המטופל. קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות כגון מיטות רפואיות, מיטת בדיקה, מיטת בדיקה גובה קבוע, מיטת בדיקה קבועה ועוד.

מיטת בדיקה

מיטת בדיקה הינה מהותית במקרים רבים וטיפולים רבים. מיטה איכותית תכלול מנגנון מתקדם אשר יכלול אפשרויות רבות כגון תפעול לראש, לרגליים, הרמת גובה המיטה, ועוד פונקציות אשר נועדו לאפשר נוחות מקסימלית.

מיטת בדיקה גובה קבוע

מיטת בדיקה גובה קבוע הינו פתרון ייחודי ומתקדם אשר מקל באופן משמעותי הן על המטפל והן על המטופל, ואף גורם למטופל להרגיש עצמאי יותר. מיטת בדיקה איכותית תאפשר מגוון רחב של בדיקות וטיפולים שונים בנוחות מירבית.

מיטת בדיקה קבועה

קפלקל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בייצור מיטות בדיקה חשמליות לגניקולוגיה, גסטרו, ניתוח, שיקום, פיזיותרפיה, מיטות אשפוז מוסדיות וביתיות ועוד מגוון רחב. החברה גאה לעמוד בכל התקנים הנדרשים – אישור אמ"ר, אישור איזו רפואי, בדיקות תקן TUV ועוד, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מספקת מיטת בדיקה קבועה לקהל מטופלים רחב בכל רחבי הארץ.