מיטות עיסוי

מה הכי חשוב לדעת לפני שמזמינים מיטת טיפול מקצועית? מיטות טיפול מקצועיות משמשות מטפלים במגוון תחומים כגון טיפולי עיסוי, דיקור סיני, שיאצו וטווינה. המיטות הטיפוליות מותאמות לכל תחום ומאפשרות טיפול יעיל ומקצועי יותר עם כל מטופל. מיטות עיסוי, דיקור סיני וטיפולים הכוללים מגע עם המטופל, מאפשרות נגישות רבה לכל מטופל בעת ביצוע הטיפול. את המיטות הייחודיות לטיפולים ניתן להזמין מחברה ישראלית המייצרת את מיטות הטיפולים במפעל ישראלי ומשווקת ציוד רפואי למכוני פיזיותרפיה, מרכזים לרפואה משלימה, בתי חולים ומרפאות.

 

מיטות לספא לקליניקות פרטיות ובתי מלון

 

בתי מלון ומרכזי ספא נעזרים במיטות מקצועיות לעיסוי ולטיפולים אלטרנטיביים ומאפשרים ללקוחות שלהם להינות ממגוון טיפולים לרפואה משלימה. מיטות לספא ניתן להזמין בהתאמה אישית לצרכי בית המלון או המכון לספא.

 

מיטות לפיזיותרפיה למגזר הפרטי

 

פיזיותרפיסטים אשר מחזיקים קליניקה מקצועית לטיפולים, יכולים להשתמש במיטות לפיזיותרפיה בצורה מקצועית עבור כל מטופל. טיפולי פיזיותרפיה מתבצעים עם ציוד רפואי המותאם לטיפולים מסויימים ומיטות הטיפולים הם כלי חשוב לטיפולים רבים. המיטות לפיזיותרפיה מתכווננות וניתן להתאים אותן לכל מטופל על-פי שינוי בזווית המיטה.

 

מיטות פיזיותרפיה לקופות חולים

 

אם אתם נמצאים בתפקיד ניהולי בקופת חולים, אתם יכולים להזמין עבור המוסד הרפואי שלכם מיטות פיזיותרפיה מקצועיות. טיפולי פיזיותרפיה הם טיפולים נפוצים מאוד בקופות חולים ומטופלים רבים מגיעים בכל יום לטיפול במרכזים של קופות החולים. את המיטות המקצועיות לטיפולים פיזיותרפים ניתן להזמין גם כן מחברה ישראלית המייצרת את המיטות במפעל ישראלי.

 

איפה ניתן להזמין מיטות לטיפולים ברפואה משלימה?

 

אם אתם מעוניינים להזמין מיטה מקצועית לצורך טיפולים הנדרשים למגע עם המטופל, מומלץ לכם לפנות לחברת קפל קל המייצרת מיטות למטפלים מכל התחומים כבר למעלה מ-3 עשורים רצופים.

 

חברת קפל קל מציעה – מיטות עיסוי באיכות גבוהה

 

להזמנה של מיטות עיסוי, מיטות לטיפולי פיזיותרפיה ומיטות לטיפולי רפואה משלימה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת קפל קל. צוות חברת קפל קל יתכנן עבורכם את המיטות המתאימות ביותר לתחום הטיפולי שלכם על מנת שהמטופלים יקבלו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר עבורם. המיטות לטיפולים של חברת קפל קל עומדות בתקנים מחמירים ועוברות בדיקות תקינות ובדיקות איכות על-ידי אנשי מקצוע לפני ההגעה שלהן אליכם.