מיטות עיסוי

מה הכי חשוב לדעת לפני שמזמינים מיטת טיפול מקצועית? מיטות טיפול מקצועיות משמשות מטפלים במגוון תחומים כגון טיפולי עיסוי, דיקור סיני, שיאצו וטווינה. המיטות הטיפוליות מותאמות לכל תחום ומאפשרות טיפול יעיל ומקצועי יותר עם כל מטופל. מיטות עיסוי, דיקור סיני וטיפולים הכוללים מגע עם המטופל, מאפשרות נגישות רבה לכל מטופל בעת ביצוע הטיפול. את המיטות הייחודיות לטיפולים ניתן להזמין מחברה ישראלית המייצרת את מיטות הטיפולים במפעל ישראלי ומשווקת ציוד רפואי למכוני פיזיותרפיה, מרכזים לרפואה משלימה, בתי חולים ומרפאות

מיטות לספא לקליניקות פרטיות ובתי מלון
ללקוח שמגיע לטיפול עיסוי בקליניקה פרטית או במלון ספא, יש צורך להירגע באמת. הציפיה היא לקבל חוויה שתשים בצד את כל תלאות היום ותחזיר ללקוח את החיוניות ההכרחית ואנרגיות חדשות.
הצורך לאפשר חווית לקוח טובה שתבדיל את העסק, הוא המניע העיקרי בבחירת ציוד, ובפרט מיטת טיפולים מקצועית ואיכותית, שלה תפקיד חשוב.
מיטת טיפולים איכותית תאפשר טיפול יעיל יותר למטופל, ותאפשר קלות בתפעול למטפל.
בתי מלון ומרכזי ספא נעזרים במיטות מקצועיות לעיסוי ולטיפולים אלטרנטיביים ומאפשרים ללקוחות שלהם להינות ממגוון טיפולים לרפואה משלימה. מיטות לספא ניתן להזמין בהתאמה אישית לצרכי בית המלון או המכון לספא.

איפה ניתן להזמין מיטות לטיפולים ברפואה משלימה?
אם אתם מעוניינים להזמין מיטה מקצועית לצורך טיפולים הנדרשים למגע עם המטופל, מומלץ לכם לפנות לחברת קפל קל המייצרת מיטות למטפלים מכל התחומים כבר למעלה מ-3 עשורים רצופים.

חברת קפל קל מציעה – מיטות עיסוי באיכות גבוהה
להזמנה של מיטות עיסוי, כמו מגוון מיטות לטיפולי רפואה משלימה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת קפל קל. צוות חברת קפל קל יתכנן עבורכם את המיטות המתאימות ביותר לתחום הטיפולי שלכם על מנת שהמטופלים יקבלו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר עבורם. מיטות הטיפולים של חברת קפל קל עומדות בתקנים מחמירים ועוברות בדיקות תקינות ובדיקות איכות על-ידי אנשי מקצוע לפני ההגעה שלהן אליכם.

 

מיטות עיסוי

מיטת עיסוי איכותית ומעולה הינה הדבר הבסיסי שכל מעסה ומטפל בתחומים השונים והמגוונים של הרפואה המשלימה, צריך. בקפל קל ניתן להשיג מגוון רחב של מיטות עיסוי, מעץ או מתכת, מתקפלות או קבועות, עם או ללא כוונון חשמלי. אצלנו תוכלו לאתר את דגם מיטת העיסוי האופטימלי למטרות המקצועיות שלכם ולצרכיהם של המטופלים, הן בקליניקה ובחדרי הטיפולים והן ובטיפולי החוץ. מיטות העיסוי שלנו מתאימות לשלל תחומים כגון: רפואה משלימה, תחומי האסתטיקה הרפואית, טיפולי קוסמטיקה ועוד.
דילוג לתוכן