מיטות למרפאות

מחפשים מיטות למרפאות? מרפאות וקליניקות פרטיות נדרשות לבצע בדיקות וטיפולים עבור מטופלים במצב של שכיבה ברוב המקרים. אם זה לצורך ניתוח ואם זה לצורך בדיקה רפואית שגרתית, כל מרפאה צריכה מיטות המתאימות לבדיקות ולטיפולים. את המיטות האיכותיות ביותר אפשר למצוא בחברה ישראלית המייצרת ומשווקת מיטות לצרכים רפואיים למרכזים הרפואיים הגדולים בישראל. החברה מספקת בנוסף ציוד רפואי משלים המאפשר טיפול טוב יותר בכל מטופל בקליניקה או במרכז הרפואי שלכם. ניתן לבצע הזמנה של מיטות על-פי מידות מסויימות בהתאם לגודל החלל של כל חדר וכל קליניקה במרכז הרפואי שלכם.

 

מיטות לטיפולים רפואיים מתקדמים

 

כל רופא בתחום ההתמחות שלו זקוק למיטות לטיפולים רפואיים. ישנם סוגים שונים ומגוונים של מיטות וניתן למצוא מיטות המותאמות כמעט לכל תחום רפואי. מיטות לגריאטריה, מיטות גניקלוגיות או מיטות לניתוחים ניתן להזמין על-פי התאמה אישית של המרכז הרפואי.

 

 

מיטות לניתוחים קטנים במרכזים רפואיים

 

ישנן מיטות המותאמות לביצוע ניתוחים קטנים. מיטות לניתוחים קטנים אפשר למצוא במרכזים לרפואת עור ומרכזים שונים לטיפולים נקודתיים. המיטות לניתוחים מיוצרות במיוחד לצורך כירורגי עם נגישות מירבית למטופל השוכב על המיטה לצורך הניתוח. את המיטות ניתן גם כן להזמין בייצור בהתאמה אישית על-פי צרכי של הצוות הרפואי שלכם.

 

הזמנת מיטות לניתוחים קלים על-פי התאמה אישית

 

אם אתם רוצים לבצע הזמנה של מיטות לניתוחים קלים או מיטות לטיפולים רפואיים, מומלץ לכם לפנות לחברת קפל קל המייצרת ומשווקת ציוד רפואי למרכזים רפואיים, בתי חולים, מרפאות וקופות חולים כבר מעל ל-30 שנה. המיטות למרפאות של חברת קפל קל עומדות בתקנים מחמירים ומספקות הגנה מלאה ובטיחות מקסימלית הן למטופלים והן לצוות הרפואי הנמצא במרכז הרפואי שלכם.

 

הזמנת מיטות למרפאות דרך חברת קפל קל

 

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למיטות למרכז רפואיים? השאירו את הפרטים של המרכז הרפואי שלכם באתר חברת קפל קל, או לחילופין התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות חברת קפל קל ישמח לתכנן ולייצר עבורכם מיטות ייחודיות לטיפולים בהתאם לצרכים ולדרישות של הצוות הרפואי שלכם. צרו קשר עכשיו עם נציגי החברה וקבלו מענה מקצועי ואישי לתכנון וייצור מיטות איכותיות לצרכים רפואיים.