מיטות לגניקולוגיה

איך אפשר להזמין מיטות לצרכים רפואיים? כל מרכז רפואי נדרש להשתמש במיטות על מנת לתת טיפול מקצועי למטופלים המגיעים למקום. מיטות לגניקולוגיה משמשות את רופאי הנשים וטכנאי הרנטגן לצורך בדיקות שגרתיות, מיטות גסטרו ומיטות לכירורגיה משמשות לחדרי ניתוח וכך כל סוג מיטה משמש לתפקיד אחר במרכז רפואי. היום ניתן לבצע הזמנה של מיטות לצרכים רפואיים על-פי התאמה אישית לדרישות המרכז הרפואי. הייצור של המיטות הייחודיות מתבצע בארץ על-ידי צוות מקצועי המתמחה בבניית מוצרים וציוד רפואי לקליניקות ומרפאות.

 

מיטות למרכזים רפואיים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים במטרה לשמור על הצוות הרפואי והמטופלים בעת השימוש במיטות. את המיטות ניתן לנייד בין מחלקות וחלקן אף מאפשרות העמדה של המטופל ממצב שכיבה. בעת תכנון מיטה למטופלים, הדגש הוא על בטיחות המטופל. מעבר של מטופל בין מחלקות ודרך מעליות ומסדרונות צרים, צריך להיות מאובטח במאת האחוזים.

 

מיטות לגסטרו בייצור אישי

 

אם אתם מחפשים מיטות לגסטרו, תוכלו למצוא אותן בייצור אישי מקומי המתמקד בתפעול קל ונוח לצוות הרפואי שלכם. ניתן לייצר מיטות המותאמות לחלל החדר בקליניקה שלכם בהתאם לגודל החלל ולצרכי הצוות הרפואי. התכנון והייצור של המיטות מתבצע על-פי תכנון ממוקד למטרות הרפואיות של המרכז הרפואי שלכם ועל-פי הצרכים של הרופאים והאחיות הנעזרות במיטות הרפואיות במהלך יום העבודה.

 

מיטות לוטרינריה למרפאות פרטיות

 

וטרינרים הנדרשים להשתמש במיטות לוטרינריה, יכולים גם כן להזמין אותם על-פי התאמה אישית לקליניקה שלהם. מיטות וטרינריה מותאמות במיוחד לבדיקות, טיפולים וניתוחים לבעלי חיים ומאפשרות לטפל במגוון בעלי חיים בצורה מקצועית ובטיחותית.

 

מיטות לחדרי ניתוח דרך חברת ישראלית

 

אם אתם מעוניינים להזמין מיטות לחדרי ניתוח, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לחברת קפל קל המספקת ציוד רפואי מתקדם למרכזים רפואיים ווטרינריים בכל רחבי הארץ. מיטות לטיפולים רפואיים כגון מיטות לגניקולוגיה ומיטות לטיפולים כירורגיים, ניתן להזמין מצוות חברת קפל גל על-פי הזמנה מותאמת אישית.

 

מיטות לגניקולוגיה של חברת קפל קל

 

לתיאום פגישה עם צוות חברת קפל קל, השאירו את הפרטים שלכם באתר המקצועי של החברה, ונציג חברת קפל קל יחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד מתאים לפגישה שלכם ביום ובשעה הנוחים לכם.