מיטות טיפול חשמליות

מרבית הטיפולים הרפואיים והקוסמטיים מתבצעים על מיטות טיפול חשמליות. מיטות טיפול הפועלות עם חיבור לחשמל, ניתנות לכיוונון באמצעות לחיצת כפתור פשוטה ונוחה על גבי מיטת הטיפולים. את מיטות הטיפול החשמליות המתקדמות ביותר ניתן למצוא היום במכוני קוסמטיקה, מכוני יופי, מכונים רפואיים ומרפאות שיניים. הכיוונון של המיטות הוא חיוני לפעולת הטיפול ולכן המיטות הללו נחשבות לנפוצות ביותר במכונים טיפולים ורפואיים.

 

מיטות העמדה למטופלים סיעודיים

 

בכדי לאפשר טיפול רפואי וסיעודי יעיל בקשישים ובחולים סיעודיים, ניתן להשתמש במיטות העמדה. המיטות הייחודיות להעמדה מאפשרות להעביר מטופל ממצב שכיבה למצב עמידה כאשר הוא מחובר ברצועות בטיחות. מיטות העמדה יכולות להגיע עם מגש צמוד למיטה המיועד להאכלה של המטופל או לצורך בדיקות וטיפולים בחולה במצב עמידה.

 

מיטות טילט מקצועיות למרכז סיעודי 

 

אם אתם מנהלים מרכז סיעודי פרטי או ציבורי, תוכלו להשתמש במיטות טילט לטיפול במטופלים המגיעים למרכז הסיעודי. מיטות הטילט המקצועיות מיועדות לטיפול סיעודי יעיל לחולים סיעודיים וקשישים אשר אינם יכולים לעבור למצב של ישיבה או עמידה בכוחות עצמם. בכדי להקל על המטפלים אשר אחראיים על הקשישים והחולים הסיעודיים, פותחו מיטות להעמדת מטופלים אשר מבצעות את פעולת העמדה של המטופל באמצעות מכניקה ומנועים חשמליים באופן מהיר, נוח ובטיחותי עבור המטופל והמטפל.

 

שמירה על בריאות המטפלים

 

כאשר מנהל במרכז רפואי מעוניין לשמור על בריאות המטופלים של המקום, הוא צריך לקחת בחשבון גם את בריאות המטפלים. מיטות טיפוליות מקצועיות מאפשרות למטפלים, בכל סוגי הטיפולים, לשמור על הגב ועל הברכיים שלהם. שמירה על בריאות המטפלים היא חיונית לעבודה רציפה ובטיחותית למטפלים לאורך כל שעות יום העבודה.

 

מיטות טיפוליות מקצועיות מחברה ישראלית

 

מעוניינים במיטות טיפול חשמליות מחברה מקצועית? הגעתם למקום הנכון! חברת קפל קל מספקת מיטות לטיפול בחולים ומטופלים למגוון סוגי טיפול החל מטיפולים קוסמטיים ועד לטיפולים רפואיים וסיעודיים. צוות חברת קפל קל מייצר את המיטות הייחודיות של החברה במפעל של החברה בישראל ומספק את המיטות הטובות ביותר למרכזים רפואיים, קוסמטיים וציבוריים בכל רחבי הארץ.

 

חברת קפל קל מציעה – מיטות טיפול חשמליות

 

צרו קשר כבר עכשיו עם צוות חברת קפל קל והזמינו את מיטת הטיפולים המתאימה ביותר למקום הטיפולי שלכם.