מיטות טיפולים

צוותים רפואיים בבתי חולים וצוותים מקצועיים במרכזים טיפוליים נעזרים במיטות טיפולים על בסיס יום יומי. גם בעלי מקצועות חופשיים בתחומי הטיפול נעזרים במיטות הטיפולים לצורך טיפול בלקוחות המגיעים לקליניקה. את מיטות הטיפולים לתעשיות השונות ניתן להזמין מחברה ישראלית המייצרת ומשווקת מיטות לטיפולים בהתאם לצרכים של העסק או הארגון הנדרשים להשתמש במיטות הטיפוליות. כל מיטה לטיפולים מתאימה לצרכים מסויימים לתעשיות שונות ברחבי הארץ.

 

מיטות טיפולים חשמליות בהתאמה אישית

 

סוג אחד של מיטות לטיפולים הוא מיטות טיפולים חשמליות המשמשות רופאי שיניים, קוסמטיקאיות ומטפלים במגוון שיטות טיפול שונות. המיטות החשמליות מאפשרות טיפול יעיל יותר וכיוונון נוח להנגשת הטיפול לכל מטופל. את מיטות הטיפולים הייחודיות ניתן להזמין בהתאמה אישית לצרכים של הקליניקה או המוסד הרפואי. תכנון וייצור בהתאמה אישית מאפשר גמישות רבה יותר בכל הזמנה של מיטות המיועדת לטיפולים ומאפשרת ייצור מדוייק וממוקד למטרות ספציפיות של טיפול.

 

מיטות טיפולים מתקפלות למוסדות רפואיים

 

על מנת שמרכז רפואי, מכון טיפולים או מכון לקוסמטיקה יוכלו לנצל את המבנה הפיזי של המקום שלהם בצורה הטובה ביותר, ישנה אפשרות לרכוש מיטות טיפולים מתקפלות. מיטות הטיפולים המתקפלות מאפשרות שימוש יעיל יותר בחלל החדר של כל רופא או מטפל וניתן אף להוביל אותם לטיפולים עד הבית במידת הצורך. למטפלים המעבירים טיפולים בבית הלקוח, זהו הפתרון האידאלי לבצע טיפול איכותי ומקצועי כמו בקליניקה.

 

מיטות טיפולים קבועות למחלקות בבתי חולים

 

אם אתם מנהלים בתפקידים בכירים בבית חולים או מרכז רפואי, אתם מוזמנים לבצע הזמנה של כל סוגי מיטות הטיפולים המתאימים למטופלים שלכם. אם זה מיטות טיפולים קבועות או ניידות, חברת קפל קל תתכנן עבורכם מיטות טיפולים המתאימות במיוחד לצרכים ולדרישות הטיפול שלכם. את מיטות הטיפולי הקבועות ניתן לראות במחלקות רבות בבתי חולים והן משמשות את המטופלים המגיעים לטיפול יומי או לאשפוז לצורך טיפול רפואי.

 

חברת קפל קל מציעה תכנון וייצור מיטות טיפולים

 

לפרטים נוספים על הציוד הרפואי של חברת קפל קל, אתם מוזמנים להתקשר לצוות החברה דרך הטלפון המופיע באתר. הצוות המקצועי של חברת קפל קל ישמח להתאים לכם את מיטות הטיפולים הטובות ביותר למרכז הטיפולי שלכם ולייצר עבורכם מיטות לטיפולים בהתאמה אישית.