מיטה לקוסמטיקאית

הצורך במיטה לקוסמטיקאית ויתרונותיה

מיטה לקוסמטיקאית היא רהיט מיוחד המשמש בסלונים, מכוני ספא וקליניקות פרטיות ונועד בין השאר לספק תמיכה ללקוחות במהלך טיפולי יופי שונים וגישה נוחה עבור המטפלת או הקוסמטיקאית . אך בין אם אלו טיפולי פנים, עיסויים או טיפולי גוף, תפקידה של המיטה הוא הרבה מעבר למשטח טיפול. היא הפכה לחלק בלתי נפרד מחוויית הטיפול, תוך שימת דגש על פונקציונליות, נוחות, עיצוב וטכנולוגיה. לעומת מיטות טיפול רגילות, כמו אלו שניתן למצוא בחדרי רופאים לצורכי בדיקות שגרתיות, מיטות לטיפולים קוסמטיים הן רב-חלקיות כאשר כל חלק יכול לנוע באופן עצמאי וליצור גבהים וזוויות מדויקות לטיפולים השונים. כמו כן, מבנה המיטה וריפודה הינם ארגונומיים שכן ישנם טיפולים ארוכים במיוחד אשר המטופל צריך להרגיש בנוחות לכל אורכם. בנוסף, מיטות אלו מאפשרות ניקוי וחיטוי מהיר בשל החומר המיוחד המכסה אותן.

מיטות טיפולים חשמליות

שילוב טכנולוגיה מתקדמת במיטה לקוסמטיקאית הוביל לטיפולים מותאמים אישית ויעילים יותר. כמה ממערכות חכמות אלו הן פונקציות עיסוי – מיטות מסוימות מצוידות בכלי עיסוי הנמצאים בתוך הריפוד ומונעים על ידי מנגנון חשמלי וכיוונון חשמלי – בעזרת שלט ניתן להתאים את זווית המיטה מבלי להפעיל כוח או צורך להקים את המטופל מן המיטה. מעבר לרכיבים חשמליים אלו, ניתן לשלב במיטות עוד מגוון רב של אלמנטים המסייעים לנוחות המטפל והמטופל כמו גלגלים המאפשרים להסיע את המיטה ממקום למקום, מתקנים לתליית גלילי נייר או כוסות וכריות טיפול מתפרקות.

יישומים נפוצים של מיטה לקוסמטיקאית

מיטות לקוסמטיקאית אינן מוגבלות ליישום בודד אלא משרתות טיפולים שונים ומגוונים. למשל, שינוי הזווית של פני המטופל והגבהתו אל עבר המטפל מאפשרים לבצע טיפול פנים בנוחות ודיוק וכריות מתפרקות ומתכווננות מאפשרות לבצע עיסויי גב ארוכים. ישנם דגמים רבים של מיטות לטיפולים קוסמטיים ולכן מומלץ לחקור טרם הרכישה איזה דגם ישרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיכולו לספק תובנות נוספות ואף לבדוק באילו מיטות משתמשים אנשי מקצוע מקבילים. חשוב לזכור שמיטה לקוסמטיקאית היא מסופו של דבר כלי בעל חשיבות רבה לטיפול ואין להתפשר על איכות. כאן באתר של קפלקל תוכלו לבחון מספר רב של מיטות ולקבל את כל המידע הדרוש לביצוע רכישה מוצלחת.