כיצד משפיע מבנה הכסא הגניקולוגי על איכות הטיפול

בדיקה גינקולוגית היא תהליך אינטימי יותר מאשר בדיקה גופנית שגרתית, ודורשת מכשור ייחודי,

כסא גניקולוגי במרפאה גניקולוגית הוא אולי הציוד החשוב ביותר שיש לכם במרפאה.

כסא גניקולוגי איכותי עם אפשרויות מגוונות מאפשר לכם טיפול איכותי בסוגים שונים של טיפולים. כסא גניקולוגי איכותי נותן אפשרויות שונות של גובה, ניתן לכוון אותו לגבהים שונים לצורך טיפולים שונים.

מרכזים רפואיים וקופות חולים נדרשים להחזיק בציוד רפואי החיוני לעבודת הרופאים והאחיות.

כל מרכז רפואי נדרש להשתמש במיטות על מנת לתת טיפול מקצועי למטופלים המגיעים למקום. מיטות לגינקולוגיה משמשות את רופאי הנשים וטכנאי הרנטגן לצורך בדיקות שגרתיות.

הכיסאות הרפואיים הם חלק חשוב וחיוני מכלל הציוד הרפואי הנמצא במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ. בדיקות רבות מתבצעות על גבי כיסאות ייעודיים המאפשרים בדיקה תקינה, מהירה יותר ובטיחותית יותר עבור המטופל והצוות הרפואי. אחד הכיסאות החיוניים ביותר בכל מרפאה או מרכז רפואי הוא כיסא גינקולוגי. הכיסא הגינקולוגי מותאם למבנה האישה ומיועד לבדיקות של רופא נשים במרכזים רפואיים ומרפאות פרטיות. מרכזים לבריאות האישה נדרשים להחזיק כיסאות גינקולוגיים המשמשים את המטופלות באופן יום יומי. באמצעות פנייה לחברה מקצועית לייצור כיסאות גינקולוגיים,

כסא גניקולוגי למרכזים לבריאות האישה

ציוד רפואי צריך להיות מותאם לגודל הקליניקה וחדרי הטיפול אליהן מגיעות המטופלות. היום ניתן להזמין כסאות גניקולוגיים בהתאמה אישית לגודל חדר הבדיקות והטיפולים. תכנון הכיסא מתבצע על-ידי אנשי מקצוע המייצרים ציוד רפואי למרפאות ומרכזים רפואיים, וניתן להזמין את הכיסא המתאים ביותר לקליניקה שלכם.
ניתן להזמין כסא גניקולוגי מקצועי ובהתאמה אישית אשר ישרת את המרכז הרפואי לשנים רבות.

כסא גניקולוגי ליחידה להפריה חוץ-גופית

הפריה חוץ גופית (In Vitro Fertilization – IVF) הידועה גם בשם הפריה מלאכותית היא אחד מן הטיפולים השכיחים ביותר בקרב טיפולי הפוריות המתקדמים.

בעידן המודרני, ההפריה החוץ גופית היא טכניקת טיפולי הפריון השכיחה ביותר.

בטיפולים מסוג זה, יש חשיבות עליונה לזוית שבה נמצא אזור האגן של מיטת הטיפולים.

לכסא הגניקולוגי של קפל קל יש אפשרות לשלוט בזוית אזור האגן (כמו באזורים אחרים) בצורה קלה ופשוטה באמצעות שלט רגל ו /או שלט יד

למיטות וכסאות הגניקולוגים של קפל קל ניתן לקבל מנורת בדיקה מובנת מחוברת (לבחירה גם מנורת בדיקה של חברת Welch Allyn) , יתרון גדול כשמדובר בנוחות וקלות בעבודה.

להזמנה של כיסא גניקולוגי מקצועי, אתם יכולים ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת קפל קל. צוות החברה יסייע לכם לבחור את הכיסאות הרפואיים המתאימים ביותר לתחום הרפואי שלכם ויתכנן עבורכם כיסאות מותאמים אישית עבור הצרכים שלכם.

למגוון המוצרים בתחום הגניקולוגיה לחץ כאן

מתייעצים אונליין עם המומחים של קפל קל

לשיחת ייעוץ בוואצאפ לחץ כאן

 

כיסא גניקולוגי

כסא גניקולוגי במרפאה גניקולוגית הוא אולי הציוד החשוב ביותר שיש לכם במרפאה. כסא גניקולוגי איכותי עם אפשרויות מגוונות מאפשר לכם טיפול איכותי בסוגים שונים של טיפולים. כסא גניקולוגי איכותי נותן אפשרויות שונות של גובה, ניתן לכוון אותו לגבהים שונים לצורך טיפולים שונים, ניתן לספק אופציות שונות של תמיכה לרגליים בצורה ארגונומית ואיכותית. ניתן לבחור כסא גניקולוגי במגוון עיצובים וצבעים כדי שישתלב בצורה אסתטית בחדר הטיפולים שלכם. ניתן להוסיף לכסא אביזרים מגוונים לפי הטיפולים הנדרשים במרפאה שלכם.
דילוג לתוכן