כיסא גלגלים ממונע

כיסא גלגלים מסייע לאנשים בעלי קושי תנועה, כולל אנשים המתקשים ללכת ו/או לשבת באופן עצמאי. משתמשים בכיסאות גלגלים הם לרוב אנשים עם מוגבלויות שונות, שיכולות להיות זמניות (עקב פציעה או מחלה זמנית) או קבועות, כמו מחלות כרוניות ונכות. ישנם שני סוגים עיקריים של כסאות גלגלים: ידניים וממונעים. כיסא גלגלים ידני מונע בעזרת ידיו של המשתמש ואילו כיסא גלגלים ממונע כשמו כן הוא, מבוסס על מנוע חשמלי. רכישת כיסא גלגלים דורשת בחירה מופקדת, שכן מדובר בפריט חיוני שילווה אתכם באופן יומיומי. מעבר לכך, קניית כיסא גלגלים יכולה להיות גם הוצאה גבוהה, כך שכדאי לבחור אותו היטב. מחפשים כיסא גלגלים ממונע? הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני הקנייה. 

למי מיועד כיסא גלגלים ממונע? 

כיסאות גלגלים ממונעים מיועדים לאנשים עם מוגבלות בארבעת הגפיים שאינם מסוגלים לתפעל כיסא גלגלים ידני. לרוב, כיסאות גלגלים ממונעים מתחלקים לסוגים שונים לפי סוג ההנעה שלהם: קדמית, מרכזית ואחורית. קיים מגוון רחב של כסאות גלגלים ממונעים, כגון כסא גלגלים לטווחי נסיעה גדולים, כסא גלגלים לניווט קל בסביבת הבית, כיסאות גלגלים לאנשים סיעודיים, כיסאות גלגלים מתקפלים ועוד. כיוון שהמבחר רחב, כדאי לבדוק היטב מהם הצרכים שלכם ולפי זה לבחור את כיסא הגלגלים שלכם. מומלץ במיוחד להיוועץ ברופא לפני כן, שיכול לסייע לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. 

איך בוחרים כיסא גלגלים ממונע? 

כאמור, ההמלצה הרווחת היא להיוועץ ברופא לפני שניגשים לרכישה, אך יש עוד כמה דברים שכדאי לכם לבדוק. ראשית, מומלץ לבדוק את כל המאפיינים של כיסא הגלגלים שאתם שוקלים לרכוש ולוודא שהם מתאימים לשימוש שתעשו בו. מעבר לכך, כדאי להביא בחשבון גם את גיל המשתמש, שכן צעירים יוכלו לתפעל כיסאות גלגלים מסוימים בקלות רבה יותר בהשוואה לקשישים. חשוב לבדוק שהחברה שאתם קונים ממנה תספק לכם פריטים באיכות גבוהה שעומדים בכל התקנים הנדרשים. קפלקל מובילה בייצור, ייבוא ושיווק ציוד רפואי, כולל כיסאות גלגלים. הציוד שלנו עובר בדיקות תקן ובין לקוחותינו נמנים בתי חולים, מרפאות, קופות חולים כמו מכבי וכללית, בתי ספר לפיזיותרפיה ועוד. אם אתם שוקלים לרכוש כיסא גלגלים ממונע, התקשרו אלינו ונשמח לסייע לכם.