כורסא סיעודית – נוחות מקסימלית מתחילה כאן

אנשים הנמצאים במצב סיעודי, זקוקים לכל התמיכה ולמירב הנוחות שניתן לספק להם, על מנת להתנהל באופן שיקל על סבלם ומוגבלותם במהלך היומיום. כורסאות סיעוד מספקות מענה מותאם לצרכיהם המיוחדים של חולים סיעודיים, ומקלים על מלאכת הקודש של הסועדים אותם בחוליים.
כורסא סיעודית נחשבת לכלי האידיאלי לטיפול בחולה סיעודי מכל ההיבטים האפשריים. אם זה בכל נושא האכלה של המטופל ואם זה טיפול בפצעי לחץ, כורסא המותאמת למטופלים סיעודיים היא חיונית ביותר. הכורסא הסיעודית מאפשרת מספר פעולות חשובות לכל מטופל אשר עובר שיקום או נמצא במצב פיזי כרוני סיעודי. הכורסא הסיעודית מאפשרת קימה מישיבה באמצעות מנגנון המעלה את המטופל בצורה נוחה ובטיחותית וניתן לנייד אותה ממקום למקום באמצעות הורדה של גלגלים בטיחותיים בתחתית הכורסא. ישנם כמה סוגים של כורסא למטופלים סיעודיים וניתן להתאים כל סוג לצרכים של המטופל.

כורסאות בדיקה חשמלית בהתאמה אישית

בדיקות ממוגרפיה למטופל סיעודי מתבצעות בדרך כלל בישיבה. בכדי לבצע את בדיקת הממוגרפיה בצורה יעילה, יש צורך בשימוש בכורסא מיוחדת. כורסאות בדיקה חשמלית מיוצרות במיוחד עבור חולים גריאטריים וחולים סיעודיים הנדרשים לבצע בדיקות רבות על בסיס יומי.
ניתן כמובן לייצר אותה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח, להתאמה מקסימלית. הייצור מתבצע בישראל על-ידי עובדים מיומנים וניתן לתכנן את הכורסא בהתאם לגודל החדר של המטופל ולצרכים הרפואיים שלו.

אם אתם מנהלים מרכז רפואי או מרכז לשיקום חולים סיעודיים, כורסאות גריאטריה הן הפתרון הטבעי עבור המטופלים שלכם. חברת קפל קל מציעה לכם להזמין כורסאות מיוחדות למטופלים סיעודיים אשר ישרתו את המטופלים ואת הצוות הרפואי בצורה הטובה והיעילה ביותר. הכורסאות מיוצרות במפעל ישראלי של החברה וניתן לתכנן ולייצר כל כורסא על פי הדרישות של המרכז הרפואי שלכם.
כורסאות בדיקה מחברה מקצועית 
אם החלטתם להזמין כורסאות בדיקה מקצועיות, זה הזמן לפנות לצוות חברת קפל קל המספקים את הציוד הרפואי המתקדם ביותר לבתי חולים, מרפאות ומרכזים רפואיים בכל רחבי הארץ. כל הציוד הרפואי של חברת קפל קל עובר בדיקות איכות קפדניות על מנת לשמור על בטיחות המטופלים והמטפלים שלכם לאורך כל זמן השהות במרכז הרפואי.
חברת קפל קל מציעה – כורסא סיעודית בייצור כחול לבן
להזמנת כורסא סיעודית של חברת קפל קל, השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה, ונציג החברה ייצור איתכם קשר בהקדם לתכנון וייצור הכורסא המתאימה ביותר לכם.

מתייעצים אונליין עם המומחים של קפל קל

לשיחת ייעוץ בוואצאפ לחץ כאן