כורסאות הקמה והרמה

מחפשים כורסא סיעודית לבית או לקליניקה?

אם אתם נדרשים לסייע לאדם הקרוב אליכם בתהליך שיקומי, כדאי שתכירו את כורסאות הקמה והרמה המתקדמות ביותר הקיימות היום. הכורסאות מותאמות לשימושים רבים ואף ניתן לשנות את המנח שלהן לשכיבה או לאכילה עם מגש אוכל נשלף. לכורסאות מחוברים גלגלים איכותיים המאפשרים ניידות של האדם היושב בכיסא עם אפשרות נעילה מלאה של הגלגלים לצורך טיפול, שינה קימה או ישיבה. משענת הגב ומשענת הראש הן מתכווננות עם ריפוד הניתן להזמנה על פי בחירת צבע ועיצוב המותאם לכם או למטופל הנדרש להשתמש בכורסא באופן יום יומי. היתרונות של כורסאות הקימה וההרמה היא הם הפונקציונליות שלהם עם תפעול יעיל וקל ללא צורך בהפעלת כוח רב.

כורסת הקמה והרמה על פי מידות אישיות

אם אתם מנהלים מחלקה שיקומית למטופלים סיעודיים או מטופלים בשיקום, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע להזמנה של כורסת הקמה והרמה לצרכים שלכם. היום ניתן להזמין את כורסאות ההרמה והקימה על פי ייצור מותאם אישית דרך מפעל ייצור מתקדם הממוקם בעיר יבנה. המפעל מייצר את הכורסאות הנדרשות לכם על פי מידות ובהתאמה מושלמת לגודל החלל בו יוצבו הכורסאות עבור המטופלים שלכם. ההתאמה האישית של כל כורסא, מאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימלית את חללי הטיפול והאשפוז בכל מחלקה במרכז הרפואי שלכם ולהעניק למטופלים כורסאות ברמה גבוהה אשר יסייעו להם בתהליך השיקום והטיפול.

כורסת גריאטריה בייצור ישראלי כחול לבן

מטופל הנמצא במצב גריאטרי זקוק למגוון רחב של ציוד אשר יתמוך במצב הפיזי בו הוא נמצא. מגבלות פיזיות של המטופל הקשורות לקימה וישיבה דורשות מאמץ רב של המטפל הסיעודי או קרובי המשפחה. באמצעות כורסאות וכיסאות גריאטריה מתקדמות וחדישות, ניתן להקל עליכם ועל המטפל הסיעודי בכל פעולה של ישיבה וקימה. העיצוב של הכורסאות הוא ארגונומי בעל משענות יד הניתנות לשינוי המנח. בדרך זו, ניתן להתאים כל כורסא למגבלות הפיזיות של המטופל ולהעניק לו את התמיכה הטובה ביותר בפעולות היום יומיות הנדרשות לו. בדי הריפוד של הכורסאות קלים ונוחים לשטיפה ולניקוי ומתאימים במיוחד למטופלים סיעודיים אשר מתקשים בשמירה על הגיינה.

כורסאות הקמה והרמה במחירים מעולים

להזמנה של כורסאות הקמה והרמה מתקדמות ואיכותיות, צרו קשר דרך מספר הטלפון באתר עם חברת קפל קל והצטרפו למאות הלקוחות של החברה שכבר הזמינו כורסאות בהתאמה אישית מהמפעל המקצועי והותיק של החברה.