חברות ציוד רפואי

מחפשים חברה מקצועית לציוד רפואי לקליניקה? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם מנהלים קליניקה לרפואה טבעית או לפיזיותרפיה, אתם צריכים ציוד מקצועי אשר ישמש אתכם או את המטפלים במקום ויספק מענה למגוון רחב של טיפולים אישיים למטופלים וללקוחות שלכם. חברות ציוד רפואי המייצרות מוצרים לטיפולים רפואיים, יכולות לספק לכם את המיטות והכורסאות הטובות ביותר לצרכי טיפול של הלקוחות שלכם. ניתן להזמין את המוצרים והרהיטים בהתאמה אישית עם ייצור במידות הנדרשות לכם. התאמה אישית של ציוד לקליניקה לצרכים שלכם, יאפשר לכם לנצל בצורה מקסימלית את חלל הטיפולים ולהעניק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר עבורם.

ציוד לרפואה סינית לקליניקות לרפואה טבעית

מטפלים ברפואה סינית? צריכים ציוד מקצועי לטיפולים ברפואה משלימה וטבעית? ציוד לרפואה סינית כולל בין היתר מיטות טיפוליות, כאשר המיטות הטיפוליות הטובות ביותר הן המיטות המתקפלות המאפשרות גם טיפולים בבית המטופל. את המיטה הנדרשת לכם ניתן להזמין טלפונית קלה ונוחה דרך האתר ולהינות משירות הובלה מקצועי עד לקליניקה או לבית שלכם. יש לכם אפשרות לבחור את צבע המיטה, את הדגם שלה ואת הגובה שלה בהתאמה מושלמת לצרכים העסקיים שלכם.

מיטות פיזיותרפיה ועיסוי בייצור כחול לבן

מלבד מיטות למטפלים ברפואה סינית, יש לכם אפשרות להזמין מיטות פיזיותרפיה בהתאמה אישית המיוצרות במפעל ייצור ישראלי מהטובים ביותר בארץ. מכיוון שהייצור מתקיים בישראל, יש לכם מבחר של מיטות בטווח מחירים גדול כאשר כל הייצור מתבצע על ידי צוות ישראלי ומקצועי המביא איתו ניסיון רב בתכנון וייצור מוצרים וציוד רפואי לקליניקות. מוצרים נוספים לקליניקות מיועדים לתחומי עיסוק נוספים כמו קוסמטיקה וטיפוח הגוף והפנים הדורשים מגוון רחב של מוצרים ורהיטים לטיפול מיטבי בכל מטופל ומטופלת.

הזמנת מוצרים מאחת מחברות ציוד רפואי הטובות בישראל

אחת מחברות ציוד רפואי הותיקות בישראל היא חברת קפל קל, הפועלת בתחום המיטות והציוד לקליניקות כבר למעלה מ-32 שנה ברציפות. צוות החברה יכול לייצר עבורכם כל מיטת טיפולים וציוד טיפולים הנדרש לכם, כאשר כל הייצור מתבצע במפעל מתקדם הממוקם בעיר יבנה ומהווה בסיס לייצור כל המוצרים האיכותיים של החברה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והזמינו את הציוד והמוצרים הנדרשים לקליניקה שלכם.