השאלת ציוד רפואי

השאלת ציוד רפואי – כל מה שכדאי לדעת 

בחירה בציוד המיועד לשימוש רפואי היא לא דבר של מה בכך. ציוד רפואי צריך להיות פרקטי, איכותי וחייב לעמוד בתקנים כדי לשמש צוותים רפואיים בזמן שהם מעניקים סיוע רפואי למטופליהם. כל תקלה או בעיה בציוד רפואי יכולה להוביל לנזקים משמעותיים הן עבור הצוות המטפל והן עבור המטופלים. בהתאם לכך, העלויות של ציוד רפואי עשויות להיות גבוהות. אך אם מדובר בצורך זמני, השאלת ציוד רפואי יכולה להיות אופציה מצוינת שגם תחסוך לכם לא מעט בעלויות.  

איזה ציוד רפואי ניתן להשאיל? 

מרבית האנשים שמחפשים להשאיל ציוד רפואי זקוקים לו לפרק זמן מוגבל, לרוב לצורך מצבים רפואיים זמניים, לאשפוז ביתי לאחר ניתוח ועוד. ציוד רפואי הניתן להשאלה לרוב יכלול ריהוט המאפשר להקל על פעולות יומיומיות, כמו מיטת אשפוז המגיעה עם שלט לתפעול קל. מיטות אשפוז רבות יגיעו עם הפעלה חשמלית המאפשרת לכוון את גובה המיטה, כמו גם את משענות הראש והרגליים. ניתן גם להשאיל מיטת טילט (עמידון), המשמשת מטופלים שאינם מסוגלים לעמוד או להגיע למצב ישיבה בכוחות עצמם. בחלק מהמיטות יגיע גם אבזור נוסף, כמו שולחן האכלה מתכוונן, רצועות לקשירת המטופל ועוד. השאלת ציוד רפואי מאפשרת לכם להעניק וגם לקבל את הטיפול הטוב ביותר בסביבת ביתכם.  

מאיפה אפשר להשאיל ציוד רפואי? 

אם אתם זקוקים לציוד רפואי לפרק זמן קצר ומחפשים השאלת ציוד רפואי שיהיה איכותי ושימושי, חשוב לבחור בקפידה מהיכן אתם משאילים אותו. לא משנה לכמה זמן אתם משתמשים בו, כדאי שתפנו אך ורק למקומות אמינים שעומדים בכל התקנים כדי לוודא שאתם מקבלים ציוד ברמה הגבוהה ביותר שישמש אתכם ביעילות. קפלקל היא חברה מובילה בתחום הציוד והריהוט הרפואי, כולל השאלת ציוד רפואי כמו מיטות טילט מסוגים שונים, מיטות אשפוז ועוד. כל הציוד הרפואי שברשותנו הוא באישור של אגף הציוד הרפואי במשרד הבריאות. אם אתם צריכים השאלת ציוד רפואי, אתם מוזמנים להתרשם במגוון הציוד הקיים אצלנו באתר וליצור עמנו קשר למידע נוסף. מחפשים השאלת ציוד רפואי ולא בטוחים איזה ציוד כדאי לבחור? הצוות שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את הציוד הרפואי המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.