כיצד לבחור מיטת טיפולים לקליניקה פרטית

מיטות טיפולים שונות הן ללא ספק מוצר הכרחי בכל מוסד רפואי- החל מהמוסדות מהגדולים והמוכרים ועד הקליניקות הקטנות והפרטיות. ובכן, כיצד בוחרים עבור קליניקה פרטית את מיטת הטיפולים האולטימטיבית?

המדריך השלם

בשנים האחרונות אנשים רבים נוטים לבטוח בקליניקות בפרטיות יותר מאשר על בתי החולים והקופות הגדולות. מצב זה נגרם בשל כמה סיבות שונות: ראשית, הפציינט מרגיש כי בהתאם למחיר שהוא משלם כך גם הבדיקה הנעשית- מקיפה ויסודית. שנית, בקליניקות רפואיות זמן ההמתנה לתורים קצר יותר מאשר בקופות ובתי החולים בהם זמן ההמתנה יכול לגרר לשבועות.

בנוסף לשני אלו העיקריים, ישנם עוד כמה תירוצים שגורמים לנו להעדיף לרוץ למרפאות הפרטיות ופחות לחכות לתור אצל רופא המשפחה אל אף שהוא מכיר אותנו טוב יותר.

כמובן שבכל קליניקה- בין אם רפואית ובין אם אסתטית, ישנן מיטות טיפול המתאימות לסגנון השירות הניתן. יתרה מכך, ככל שהמיטה חדשה ואיכותית, הקליניקה באופן טבעי מקבלת פן אחר של איכות ומקצועיות. בעיניי הלקוח, מאפיינים אלו נתפסים כמעט באופן אוטומטי וגורמים לו להרגיש כי ככל שהמקום מעוצב ומאובזר בצורה מודרנית, חדשנית ואיכותית כך גם יראה השירות שהוא יקבל באותו המקום.

אז כיצד בוחרים מיטת טיפולים איכותית?

ראשית, כמובן שמיותר לציין כי חשוב להתאים את סוג המיטה לסגנון הטיפול. כלומר, אם מדובר בקליניקה המתמחה בשירותי רפואת נשים כגון יילודה וגניקולוגיה, סוג המיטה שתהיה שונה ממיטות סטנדרטיות רגילות. בשונה מכך אם מדובר בשירותים אחרים כגון פיזיותרפיה, סוג המיטות יהיה שונה לחלוטין ורוב הסיכויים שגם יהיה כמה סוגים של מיטות המתאימות לסוגי פציעה שונים.

שנית, את סוג המיטה חשוב לבחור גם על פי איכויות החברה או היבואן. מאפיינים שחשוב לבדוק הם יציבות המיטה, אורכה וכדומה.

בנוסף, חשוב להקפיד על הפונקציות שהמיטה מסוגלת לבצע, כלומר: אם מדובר במיטה מתכווננת, אז עד כמה קל לכוון אותה באופן ידני גם שפציינט שוכב עליה? האם המיטה על גלגלים? ואם כן האם אפשר לייצב אותה כאשר היא ניצבת במקום קבוע? כמו כן אם מדובר במיטה מיטה חשמלית, יש לוודא ששלט מגיע יחד עם המיטה.

שלישית, עובי המזרן הינו גורם חשוב לא פחות. זה נחמד לרכוש מיטת טיפולים איכותית אך לא כאשר המזרון דקיק ולא נוח שיגרום למטופל לכאבי גב.

כידוע, שכיבה על מזרן איכותי הוא חלק בלתי נפרד מאיכות חיים תקינה ובריאה ולכן חשוב להקפיד כי יחד עם המיטה הטיפולית מגיע מזרן מתאים ואיכותי שיעלה את איכותה של המיטה ולא יגרום להורדה באיכות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בקליניקות רפואיות.

כמו כן, ישנן מיטות חשמליות ומיטות מתקפלות אשר כל אחת מלווה ביתרונות שונים ומגוונים. כמובן, שקודם כל יש לבחון האם סוג מיטה זו מתאים לקליניקה. בדרך כלל, קליניקות פרטיות מחזיקות במיטות טיפול הטובות ביותר ולכן גם רוב המטפלים מעדיפים מיטות חשמליות, שכיוון הזווית הרצויה תיעשה במהירות.

תקציב

זהו ללא ספק הגורם המכריע בזכותו אתם מקבלים החלטה האם יש ביכולתכם לרכוש את המיטה או שלא. אז רגע לפני הרכישה בדקו שנית האם המיטה עונה על כל דרישותיכם ומאפשרת לכם עבודה נוחה וכמובן גם גישה ישירה למטופלים שלכם.

כאשר אתם מרגישים כי זוהי המיטה האולטימטיבית לקליניקה שלכם, רכישה זו אשר בדרך כלל היא גם חד פעמית אכן תשתלם ותקדם אתכם, גם מדובר במחיר שקצת עובר את היכולת שלכם.

לסיכום

כאשר מדובר ברפואה ופציינטים, לא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר! לקוחות שמגיעים לקליניקות פרטיות בדרך כלל משלמים לא מעט כסף ולכן גם רוצים לקבל את התמורה המגיע להם: הן מבחינת התנאים הן מבחינת השירות הרפואי שהוא החשוב ביותר והן מבחינת התנאים [ציוד מתקדם, מכשור טכנולוגי חדשני וכדומה] שכיום הם תנאי לא פחות חשוב.

השקיעו היום במוצרים האיכותיים ביותר עבור הקליניקה שלכם ואין ספק כי גם הלקוחות ירגישו מרוצים שהם אכן מקבלים טיפול ושירות מציון בדיוק כפי שציפו לקבל.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה עם חברת לאונרדו המשווקת ציוד מתקדם לקוסמטיקאיות ומכוני יופי. לאתר החברה לחצו כאן.