אלונקות – בטיחות וניידות הכרחית למטופלים סיעודיים

אלונקה הנקראת גם נרוד, משמשת כאמצעי להעברת נפגעים או אנשים שאינם יכולים לנוע בכוחות עצמם.
במחלקות רפואיות ובתי דיור מוגן סיעודיים, נמצאים מטופלים רבים אשר אינם יכולים לבצע פעולות בסיסיות ובכלל זה, להתקלח בכוחות עצמם.
אלונקת רחצה או מיטת רחצה הן ציוד סיעודי חשוב וייחודי המצויידת במזרון, אשר מסייע לבעלי מוגבלויות ולקשישים סיעודיים בעת הרחצה ומפחית למינימום את סיכון הנפילה או ההחלקה במעבר מתנוחה לתנוחה, ומונע את הפציעות הנלוות. מיטות הרחצה מאפשרות לבני גיל הזהב ולחולים המתמודדים עם מצב סיעודי, להתקלח בבטיחות מרבית ובמקרים מסוימים גם באופן עצמאי, היות ומדובר באביזר נוח מאוד לשימוש ולתפעול. היבטים אלו הופכים את מיטות הרחצה לציוד חשוב וחיוני, שמקל רבות על ההתמודדות עם המצב הסיעודי, הן מצד החולה או הקשיש והן מבחינתם של הסועדים אותו.
מקלחת על בסיס יומי חשובה לשמירה על הגיינת המטופלים ועל בריאותם, בעיקר מטופלים אשר משתמשים בחיתולים במהלך היום. הפתרון הטוב ביותר למקלחת עבור מטופל סיעודי הוא שימוש באלונקת רחצה.
המזרון כולל פתח ניקוז נוזלים נוח במיוחד המאפשר טיפול אופטימלי במטופל. את המיטה לרחצה ניתן לנייד באמצעות גלגלים ולהוריד או להעלות את גובה המיטה באמצעות מכניקה הידראולית. הבוכנה ההידראולית של אלונקת הרחצה מקלה את המעבר של המטופל לכיסא גלגלים לאחר הרחצה.

אלונקות למעבר חולים בין מחלקות
אלונקה נוספת הרלוונטית מאוד למטופלים במחלקות רפואיות היא אלונקה למעבר בין מחלקות. האלונקות למעבר בין מחלקות משמשות את העובדים הסניטרים במחלקות הרפואיות על מנת להעביר מטופלים בצורה בטיחותית ממחלקה אחת למחלקה אחרת. האלונקות מיוצרות בחברה ישראלית מקומית אשר מתכננת את כל המיטות בהתאם לדרישות של המרכז הרפואי ובהתאם לגודל המסדרונות והמעליות בכל מרכז רפואי.

אלונקות טראומה למעבר מהיר ובטיחותי
במקרים בהם יש צורך במעבר מהיר של מטופלים לחדרי טיפול נמרץ, ניתן להשתמש באלונקות טראומה בצורה יעילה ביותר. אלונקת הטרואמה מתוכננת בקפדנות עם הנדסת אנוש מעולה על מנת שיהיה ניתן להעלות מטופל ולהוריד אותו מהאלונקה באופן מהיר ויעיל ובצורה בטיחותית אשר תמנע פציעה.

אלונקות מיון למרכזים רפואיים
מעוניינים באלונקות מיון למרכז הרפואי שלכם? זה הזמן לפנות לחברת קפל קל הנחשבת לחברה המובילה בישראל לייצור ציוד רפואי מתקדם למרכזים רפואיים. מעל ל-3 עשורים החברה מייצרת ומספקת ציוד רפואי המותאם במיוחד לכל מרכז רפואי בארץ. כל הייצור מתבצע בישראל על-ידי צוותים מקצועיים המפתחים את המוצרים האיכותיים ביותר עבור מטופלים וחולים במרכזים רפואיים.

להזמנה של אלונקת רחצה וכל סוג אלונקה אחר לצרכים רפואיים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קפל קל. צוות החברה ישמח לתכנן עבורכם את הציוד הרפואי המתאים ביותר לצרכים שלכם על מנת שהמטופלים והצוות הרפואי במרכז שלכם יהיו מצויידים בכלים הטובים והאיכותיים ביותר לטיפול רפואי וסיעודי יום יומי.

מתייעצים אונליין עם המומחים של קפל קל

לשיחת ייעוץ בוואצאפ לחץ כאן