התאמת הבית לבעלי מוגבלויות

צריכים להתאים את הבית להורה מבוגר או לבעל מוגבלות?

התאמת הבית לבעלי מוגבלויות מתחילה קודם כל עם אביזרים ורהיטים התואמים את הצרכים הפיזיים והאישיים לפעולות היום יומיות. בין האביזרים ניתן למצוא מיטות, כיסאות וכורסאות, הליכונים ושולחנות עזר. את האביזרים והמכשירים ניתן להתאים לצרכים של המטופל ולאפשר לו רמת חיים גבוהה יותר ועצמאות מסויימת בחלק מהפעולות הפיזיות הנדרשות לו במהלך היום. על מנת שההורה שלכם או אדם הקרוב אליכם יוכל לשפר את התפקוד שלו בבית, אתם יכולים לספק לו מגוון מוצרים המותאמים לבעלי מוגבלויות היכולים לעשות הבדל משמעותי באיכות החיים שלו.

ציוד מקצועי לשמירה על בטיחות בבית

אחד הדברים העיקריים שמספקים המוצרים והאביזרים לבעלי מוגבלויות בבית, הוא בטיחות מירבית לשמירה על בריאות המטופל. הימנעות מנפילות היא המטרה המרכזית ברוב המתקנים לבית המשמשים בעלי מוגבלויות, כאשר ידוע כי נפילות יכולות להוות סכנה משמעותית לפגיעה בלתי הפיכה במפרק הירך ומפרק הברך. כאשר מדובר על אדם מבוגר, נפילות הופכות למסוכנות יותר עם קושי רב בשיקום המפרקים והעצמות במקרה של שברים או סדקים. הציוד המקצועי לבעלי מוגבלויות מיוצר בישראל במפעל מקצועי וותיק, המאפשר גם הזמנת מוצרים ואביזרים בייצור מותאם אישית על פי הצרכים שלכם.

הכנת הבית לקראת יציאה מאשפוז ותקופה שיקום

אם אתם נדרשים להכין את הבית שלכם או הבית האדם הקרוב אליכם לקראת יציאה מאשפוז או ניתוח, תדעו כי יש לכם אפשרות להזמין טלפונית את כל המוצרים הנדרשים לכם להכנת הבית במקום אחד ובמחירים משתלמים במיוחד. בתהליך ההזמנה תוכלו להסתייע באנשי מקצוע מנוסים בתחום, אשר יעזרו לכם בבחירת המוצרים והאביזרים הנדרשים למצב הרפואי של האדם היקר לכם. באמצעות ציוד מקצועי ומותאם אישית, ניתן ליצור מרחב התנהלות נוח וגדול יותר עבור המטופל ולספק לו בטיחות רבה יותר בכל תנועה שלו בחללי הבית.

התאמת הבית לבעלי מוגבלויות עם הציוד המתקדם ביותר

להתאמת הבית לבעלי מוגבלויות עם ציוד מקצועי ומתקדם, צרו קשר עם חברת קפל קל הנחשבת לאחת החברות היצרניות הותיקות ביותר בישראל לאביזרים, רהיטים ומוצרים לבעלי מוגבלויות. המפעל של החברה ממוקם בעיר יבנה ונחשב למתקדמים ביותר בתחום הציוד הרפואי והאורתופדי לנכים ובעלי מוגבלויות ומספק מגוון רחב של מוצרים ללקוחות פרטיים ועסקיים מאיזורים נרחבים בארץ.