איפה ניתן לרכוש מיטות למעסים

מסג'יסטים ומטפלים בעיסוי? מחפשים מיטות איכותיות לקליניקה?

טיפול בעיסוי מתבצע באמצעות מיטות מיוחדות המותאמות לגוף ומעניקות תמיכה מלאה למטופל לאורך כל משך העיסוי. ישנם עיסויים הנמשכים למעלה משעה ולכן ישנה חשיבות רבה לאיכות ומבנה המיטה המשמשת אתכם לטיפולים. אם אתם רוצים לדעת איפה ניתן לרכוש מיטות למעסים, כדאי שתדעו כי יש לכם אפשרות להזמין מיטת טיפולים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, עם הצבע והעיצוב המתאימים לקליניקה ובגודל המתאים לחלל העבודה שלכם. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות להזמין מיטות לעיסוי מתקפלות וקלות לנשיאה, אשר ישמשו אתכם לעיסויים וטיפולים המתקיימים בבית הלקוחות שלכם.

הזמנה של מיטת טיפולים על פי מידות

את מיטת הטיפולים והעיסויים הבאה שלכם תוכלו להזמין על פי מידות ובהתאם לדרישות שלכם, כאשר ייצור המיטה מתבצע במפעל מקצועי מהטובים ביותר בארץ. חומרי הגלם של המיטות נבחרים בקפידה על מנת לספק מענה למגוון רחב של טיפולים ולמשך זמן ארוך לשנים רבות. אם אתם מחפשים מיטה קבוע לקליניקה שלכם, יש לכם אפשרות לבחור גם מיטות עם מנגנון חשמלי מתקדם לכיוונון הגובה של המיטה. שינוי הגובה של המיטה רלוונטי כאשר ישנם מספר מטפלים בגבהים שונים, או רצון שלכם להגיע למנח עיסוי מסויים בגבהים משתנים במהלך כל טיפול. אם אתם משתמשים בשמני עיסוי, חשוב לבחור במיטת עיסוי בעלת ריפוד נוח לניקוי, כמו ריפוד עור או דמוי עור לשמירה על צבע והספוגים של המיטה.

מיטות מסאז' מתכווננות באיכות מעולה

מיטות מתכווננות מספקות לכם מענה מקצועי למגוון שיטות טיפול בעיסוי וניתן להוסיף להן גם "בייגלה" לצורך הנחת הראש של המטופל. את המיטה תוכלו להזמין טלפונית דרך האתר ולקבל אותה עד הבית או הקליניקה שלכם עם שירות הובלה מקצועי ומהיר. מכיוון שהמיטה מיוצרת בישראל, השירות הוא מהיר במיוחד וחלק גדול מהמיטות כבר קיים במחסני המפעל להובלה מיידית לבית הלקוח.

איפה ניתן לרכוש מיטות למעסים?

אם אתם רוצים לדעת איפה ניתן לרכוש מיטות למעסים, כדאי שתכירו את המפעל המתקדם ביותר בישראל למיטות רפואיות – מפעל הייצור של חברת קפל קל! החברה פועלת בתחום הייצור של מיטות רפואיות כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות והיא יכולה לייצר עבורכם כל מיטה טיפולית שתרצו בכל גודל ובכל דגם הנדרש לכם.