כסאות ומיטות רחצה

כסאות ומיטות רחצה

כסאות ומיטות רחצה נועדו לסייע לבעלי מוגבלויות ו/או קשישים בעת הרחצה או עשיית צרכיהם. מדובר בפעולות אשר מטבען טומנות בחובן סיכון מסוים, בשל סכנת החלקה או סכנת נפילה בעת שינוי תנוחה, ישיבה וקימה וכד'. כסאות ומיטות הרחצה האלו מאפשרים לבעלי המוגבלויות ו/או לקשישים לעשות את צרכיהם ולהתקלח בצורה בטוחה ואף מהנה, מאחר שמדובר בכיסאות ומיטות בטוחות ונוחות לשימוש ולתפעול.

הטיפים שלנו


 • חומרים עמידים למים - יש לבחור כסאות ומיטות מחומרים אשר עמידים בפני קורוזיה. האינטראקציה היום יומית עם המים יכולה לגרום לחלודה מהירה, לכן יש לבדוק בדיוק מאילו חומרים עשויים המוצרים שאותם אנו שוקלים לרכוש.
 • קלות לניקוי - כדאי לבחור בכסאות ומיטות אשר ניתן לנקות אותם. רצוי להימנע מרכישה של מוצרים אשר סופחים כתמים בקלות.
 • קלות תפעול - כדאי לבחור בכסאות ומיטות אשר מאפשרות תפעול קל. תפעול קל ופשוט, יקל הן על הצוות הרפואי, והן על המטופל.
 • גובה וזווית - רצוי לבחור בכסאות ומיטות אשר יאפשרו שליטה רבה בגובה כמו גם בזווית, שבו נמצא המטופל, כדי לאפשר רחצה נוחה.

שאלות נפוצות


למה מיועדות מיטות אלו?

כסאות ומיטות אלו נועדו לסייע לבעלי מוגבלויות לבצע פעולות בסיסיות של רחצה ו/או עשיית צרכיהם- בצורה בטוחה, נוחה ומקלה תוך יציבות מקסימלית ושליטה מלאה על הפעולה. פעולות אלו טומנות בחובן סכנות של החלקה, מעידה וכד' ולכן ציוד זה מאפשר ביצוע של פעולות אלו תוך הפחתה משמעותית של התממשות סכנות אלו.


כיצד ניתן לשמור על ניקיון ותחזוקת המיטה?

מטבע הדברים, מדובר במוצרים אשר בסבירות גבוהה יירטבו ובתדירות יחסית גבוהה. לכן, רוב המוצרים מצופים בריפוד מעור או פלסטיק (פוליקרבונט) שמבודדים רטיבות ובנוסף מורכבים משלד של אלומיניום או נירוסטה כדי למנוע חלודה.


כיצד אוכל לדעת מהם המאפיינים של מוצרים מסוג זה?

ליד כל מוצר באתר רשומים מגוון נתונים לגבי המוצר כולל גודלו בצורה מפורטת (נתוני אורך ורוחב פרטניים), הרכבו (נירוסטה/אלומיניום) ומבחינת הריפוד העוטף אותו (עור/פלסטיק) וצבעו, אמצעי הפעלתו (שלט, כיצד להתאים את המוצר לשימוש ספציפי) ויכולות המוצר לצורך הפעולות השונות. כמו כן, בחלק מהמוצרים מופיעים סרטוני וידאו המדגימים את פעולת המוצר.


האם ניתן לנייד את הכסאות והמיטות בין המחלקות של בית החולים?

בהחלט. רובם המכריע של הכסאות והמיטות מגיעים עם גלגלים איכותיים, המאפשרים ניוד פנים וחוץ מחלקתי.


האם אתם מספקים הדרכות כיצד להשתמש בכסאות ובמיטות ההידראוליות?

בהחלט. אנו מספקים ייעוץ, כמו גם הדרכות לגבי שימוש בכסאות ובמיטות ההידראוליות, כך שהצוות המטפל יוכל להשתמש בציוד באופן המקצועי ביותר.

חדשות ומבצעים

מבצע החודש!

 • מיטות רחצה
  מיטת רחצה הידראולית מאלומיניום HI-LO דגם: OPT-789

  חברת קפל קל מציעה מגוון מיטות רחצה.
  מיטות ברזל מגולוונות / אלומיניום.
  אפשרויות לגובה קבוע או מתכווננות (HI-LOׂ )
  אפשרות להרמת ראש.
  והכל ישראלי כחול לבן .
  ייצור מיוחד לפי דרישה

 • הצעת מחיר מהירה

  מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!  קפלקל בע"מ רח' נחל פולג 1 א.ת. צפוני, יבנה | טלפון: 072-3944863 | פקס:08-9333035 | kapelkal@kapelkal.co.il | מפתחי האתר