מיטות פיזיותרפיה

מיטות פיזיותרפיה

בין הכלים בהם נעזרים במקרים רבות פיזיותרפיסטים על מנת לשקם ולסייע לאנשים להחלים ממצבם ולבצע תנועות נכונות לאחר ניתוחים או תאונות אשר בה יכולת תנועתם נפגעה, ניתן למצוא מיטות פיזיותרפיה מקצועיות, אשר בהם משתמשים פיזיותרפיסטים על מנת לבצע עיסויים רפואיים או על מנת לבצע בצוותא עם המטופל תרגילים שונים.


מיטות פיזיותררפיה מקצועיות ניתן למצוא בשלל סוגים אשר כל אחד מהם תורם בדרכו שלו לבריאותו ולתקינות מצבו של האדם המטופל באמצעותו.

בין היתר, ניתן למצוא מיטות פיזיותרפיה מסוג טילט (מיטות העמדה), מיטות חשמליות, מיטות מתיחה ועוד.

הטיפים שלנו


 • התאמה לסוג הטיפול - יש לוודא שהמיטה מתאימה לטכניקה הטיפולית בה אתם משתמשים. בחרו במיטה אשר מבחינת רוחב וזווית, תהיה אופטימלית לביצוע טיפול איכותי.
 • מנגנון - כדאי לבחור במיטה בעזרת כמה שיותר מנגנונים חשמליים כדי לתפעל אותה בנוחות מקסימלית, בעבורכם ובעבור המטופלים שלכם.
 • שימושיות לאורך זמן - בחרו מיטה שתעניק לכם שקט לאורך שנים. המיטה הטיפולית היא הלב של הקליניקה, וכל בעיה במיטה תשפיע על היכולת שלכם לטפל. לכן כדאי לרכוש מיטה מיצרנים בעלי מוניטין.

שאלות נפוצות


למה מיועדות מיטות אלו?

מיטות אלו מיועדות לשיקום חולים באמצעות ביצוע תנועות גוף תקינות, זאת לאחר פגיעות פיזיות חמורות עקב תאונות או ניתוחים. מיטות אלו מסייעות לפיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים לבצע תרגילי שיקום, עיסויים רפואיים וכד'.


איך יודעים איזו מיטה לבחור?

זה תלוי בצורך הטיפולי של החולה, בדרכי הטיפול של המטפל, באופי הפגיעה הגופנית וכן בגורמים לוגיסטיים טכניים אחרים כמו גודל, מחיר וכד'). המיטות המוצעות הן מגוונות בתכונותיהן וכוללות מיטות חשמליות ומכניות, מתקפלות (ניידות) או קבועות, מיטות העמדה או מתיחה ועוד.


כיצד ניתן לשמור על ניקיון המיטה?

כפי שניתן לראות בתמונות ליד כל דגם של מיטה, רוב המיטות מרופדות בריפוד דמוי עור איכותי, מה שמקל משמעותית את ניקיון המיטה. כמו כן, חלק מהמיטות ניידות מה שעשוי להקל את ניקיונן באמצעות העברתן אל החוץ לטובת ניקוי יסודי יותר.


האם יש אחריות מלאה על המנגנונים החשמליים?

בהחלט. כל המיטות מיוצרות בישראל ומגיעות עם אחריות מלאה על המיטה, כמו גם על המנגנונים- המכניים והחשמליים.


על ציפויים למזרון אתם ממליצים?

אנו ממליצים על ציפויים אשר יהיו שילוב בין עמידות, למחיר ולכן אנו ממליצים על מזרנים בציפוי דמוי עור, אשר מאפשרים ניקוי קל ועמידות לאורך שנים.


האם אתם מספקים גם מיטת אשפוז המאפשרות ביצוע פיזיותרפיה?

בהחלט. יש ברשותנו מיטות המיועדות למטופלים זקוקים למיטה אשפוזית, אשר כוללת בתוכה גם את היתרונות המאפיינים מיטות פיזיותרפיה.


חדשות ומבצעים

מבצע החודש!

 • מיטות רחצה
  מיטת רחצה הידראולית מאלומיניום HI-LO דגם: OPT-789

  חברת קפל קל מציעה מגוון מיטות רחצה.
  מיטות ברזל מגולוונות / אלומיניום.
  אפשרויות לגובה קבוע או מתכווננות (HI-LOׂ )
  אפשרות להרמת ראש.
  והכל ישראלי כחול לבן .
  ייצור מיוחד לפי דרישה

 • הצעת מחיר מהירה

  מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

  קפלקל בע"מ רח' נחל פולג 1 א.ת. צפוני, יבנה | טלפון: 072-3944863 | פקס:08-9333035 | kapelkal@kapelkal.co.il | מפתחי האתר