השכרת ציוד רפואי - יד שניה או ראשונה?

השכרת ציוד רפואי - יד שניה או ראשונה?

ציוד רפואי לעיתים קריטי עבור התנהלות יומיומית ואף להצלת חיים. על כן ישנה חשיבות להחליט איזה ציוד לרכוש. האם לרכוש ציוד יד ראשונה או ציוד יד שנייה.

קודם כל לפני שעוברים על האופציה של ציוד חדיש מול ציוד משומש יש לוודא שהיצרן הנו מוכר, איכותי עם רזומה חיובי, בעל בניסיון עשיר, מחזיק ברישיון עבודה בתחום ויודע להעניק אחריות מלאה.


השכרת ציוד רפואי - יד ראשונה

ציוד רפואי יד ראשונה קודם כל מעניק שקט נפשי. שקט נפשי שנובע מהעובדה שאין צורך לדאוג שיש חלק רופף, קרוע או שבור. שקט נפשי שהמוצר נקי ומחוטא ולא נושא חיידקים של אדם אחר, שקט נפשי שהציוד מגיע עם אחריות למספר שנים כך שגם אם תהיה תקלה כלשהי, יש גב אמין שניתן לפנות אליו ולקבל ציוד חלופי ובמקביל תיקון יעיל. ציוד רפואי שהוא יד ראשונה מאפשר לנו לדעת בדיוק את היסטוריה שלו מבלי שנצטרך לנחש האם בעליו הקודמים אחסנו אותו כפי שצריך, ניקו אותו לפי הדרישות ועשו בו שימוש אחראי. כמו כן יש חשיבות כספית למכשיר חדש כיוון שכך יהיה ניתן למכור אותו הלאה במחיר של יד שנייה ולא במחיר של יד רביעית כאשר כבר לא יהיה בו צורך.


השכרת ציוד רפואי - יד שניה

לא פעם אנשים צרכים ציוד רפואי לתקופה ממוקדת של מספר שבועות ועל כן יהיה זה מיותר לרכוש את המכשיר במחיר מלא. על כן קיימים בשוק מבחר גדול של ציוד רפואי שמחליף ידיים. באופן שכזה המוכר לא צריך להמשיך ולהחזיק אותו בבית ללא שימוש ואף לאחסן אותו ובמקביל אדם אחר זוכה ליהנות מהמכשיר הרפואי במחיר יחסית טוב. כמו כן כאשר רוכשים ציוד יד שנייה ניתן לקבל מהמוכר המלצות לגבי אופן השימוש ולבסוף ציוד יד שנייה דוגל בתפישה של "בר קיימא" ובכך מונע ייצור מיותר של עוד ועוד מוצרים.


חדשות ומבצעים

מבצע החודש!

 • מיטות רחצה
  מיטת רחצה הידראולית מאלומיניום HI-LO דגם: OPT-789

  חברת קפל קל מציעה מגוון מיטות רחצה.
  מיטות ברזל מגולוונות / אלומיניום.
  אפשרויות לגובה קבוע או מתכווננות (HI-LOׂ )
  אפשרות להרמת ראש.
  והכל ישראלי כחול לבן .
  ייצור מיוחד לפי דרישה

 • הצעת מחיר מהירה

  מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

  קפלקל בע"מ רח' נחל פולג 1 א.ת. צפוני, יבנה | טלפון: 072-3944863 | פקס:08-9333035 | kapelkal@kapelkal.co.il | מפתחי האתר